Adana’da 12 yaşındaki baldızına cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla yargılanan T.S delil yetersizliğinden beraat etti. Bir çocuk babası olan adam boşandığı eşi T.B’nin 12 yaşındaki kız kardeşine cinsel istismar sebebiyle yargılandı. Eşinden boşanan adamın, 11 yaşındaki çocuğu L.S’yi görmek amacıyla eski eşi T.B’nin evine geldiği sırada baldızı 12 yaşındaki E.N.S’ye cinsel istismarda bulunduğu çocuğu tarafından annesine anlatılmıştı.

Olayı duyan anne T.B  Çukurova ilçesi Yüzüncüyıl Polis Merkezi Amirliği’ne giderek eski eşi T.S hakkında suç duyurusunda bulundu. Cinsel istirmarda bulunduğu iddia edilen T.S’nin şoför olduğu ve T.B ile 2006 yılında evlendiği ortaya çıktı. 12 yaşındaki E.N.S’ye cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen adam tutuklanıp cezaevine konulmuştu. 12 yaşındaki E.N.S taciz olayını korktuğu için anlatamadığını ve 6 yaşından beri istismara uğradığını söyledi. T.B kız kardeşinin cinsel istismara uğradığını duyar duymaz karakola gittiğini söyledi.

“Eline Doğmuş Çocuğa Bunu Yapmasını Hiç Beklemezdim.”

T.B “Eline doğmuş çocuğa bunu yapmasını hiç beklemezdim.” diyerek sitemini dile getirdi. Eşinin bir yerlere giderken kız kardeşi E.N.S’ninde yanlarında gelmesini istediğini ve kız kardeşinin taciz olayını kendilerinden 5 yıl boyunca sakladığını ifade etti. Kız kardeşinin hayatını değiştirdiğini söyleyen T.B “Kız kardeşimin ruh sağlığı yerinde değil. Kendisini gizleme, koruma amacıyla erkek gibi giyiniyor. Saçlarını kısa kestiriyor. Çocuk kendini ve kimliğini kaybetmiş durumda. Bu şahıs servis şoförü ve şu an hepimizin arasında” dedi. Mahkemenin beraat kararına itiraz eden T.B davanın İstinaf Mahkemesine taşınacağını belirtti.