17 Yaşındaki Cani Çocuk, 6 Yaşındaki Çocuğu 10. Kattan Aşağıya Attı

İngiltere'de 17 yaşındaki cani çocuk, Londra'da yer alan Tate Modern isimli modern sanat müzesinin 10. katının camından 6 yaşındaki küçük bir çocuğu aşağıya atarak öldürmek istedi. Çocuğun durumunun çok kritik olduğu bildirildi.
17 Yaşındaki Cani Çocuk, 6 Yaşındaki Çocuğu 10. Kattan Aşağıya Attı
Dünya, Güncel, Yaşam 5 Ağustos 2019 11:33
Oy Ver : 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 OY, ortalama: 5,00 dışında 5)
Loading...

Londra’da yer alan modern sanat müzesi Tate Modern’de facia meydana geldi. Henüz 17 yaşında olan bir çocuk, 6 yaşındaki küçük çocuğu 10. kattan aşağıya attı.

Pazar günü öğlen saatlerinde 14.00 civarında yaşanan söz konusu olayda, bir çocuk müzesinin 5. katındaki çatıya düştü. Çocuğun sağlık durumunun son derece kritik olduğu belirtilirken, 17 yaşındaki diğer çocuk gözaltına alındı.

Polis Ekipleri Açıklama Yaptı

Polis, çocuğun bir gözlem platformundan itildiğinin tespitini yaptı. Bir polis sözcüsü ise, zanlının çocuğu tanıdığına dair ellerinde bir tek verinin olmadığını ifade etti.

Kadın Çığlık Çığlığa Çocuğunu Aradı

O esnada 10.kattaki gözlem noktasındaki 47 yaşındaki Nancy Barnfield isimli kadın, bir an da bir düşme sesi duyduklarını anlatarak bir kadının “Oğlum nerede?” diye çığlıklar içerisinde koşuşturduğunu gördüğünü söyledi.

Giriş ve Çıkışlar Kapatıldı

Olay sonrasında müzenin giriş ve çıkış kapıları kapatıldı ve ziyaretçiler dışarı çıkarılmadı. Atıl durumdaki bir elektrik santrali yerine açılan ve 2000 yılından beri hizmet veren Tate Modern İngiltere’nin 5.9 milyon kişi ile en fazla turist uğrayan bölgesi olarak öne çıkıyor.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com