16 Şubat 2022 16:30 Güncelleme : 16 Şubat 2022 14:24

20 TL Ödediği Şans Oyunuyla Milyoner Oldu! Parasını Alır Almaz Bakın Nereye Koştu

20 TL Ödediği Şans Oyunuyla Milyoner Oldu! Parasını Alır Almaz Bakın Nereye Koştu

20 TL'ye altığı Kazı Kazan kuponuyla milyoner olan şahıs, sevincini yemek yiyerek kutladı. Balıkesir'in Edremit ilçesinde ki bir bayiden aldığı kuponu kazıyan talihli 1 milyon TL ödülün sahibi oldu.

Balıkesir’de 20 TL’lik şans kuponu oynayan bir kişi 1 milyon TL’nin sahibi oldu. Büyük ödülü kazanan talihli, ödülü kazandıktan sonra ilk iş olarak ödülü almaya gitti. Ardından ailesiyle birlikte yemek yemeye gittiği aktarıldı.

Şanslı kişinin bu ödülü kazanmasına aracılık eden bayi sahibiyse, “İnşallah bizi de mutlu etmesini temenni ediyoruz” şeklinde bir açıklama da bulundu. Tanıdıkları bir kişi olduğunu ve bu paraya ihtiyacı olduklarını bildiklerini aktardı. Bayinin temennisi ödülü ailesi ile birlikte huzurlu ve mutlu bir şekilde kullanması yönünde oldu. 

20 TL’lik Kazı Kazan Milyoner Yaptı

Sevindirici haber Balıkesir’in Edremit ilçesinden geldi. Edremit sanayisinde bulunan bayiden 20 TL değerinde Kazı Kazan alan bir oyuncu 1 milyon TL’nin sahibi oldu.

Sanayi sitesinde bulunan Şadan Çapar’a ait olan 101482 no ile işlem gören bayi bir kişinin hayalinin gerçeğe dönüştürmesine aracılık sağlamış oldu. Kuponu alanların sanayi esnaflarından birisi olduğu da bayi tarafından belirtildi.

Kazı Kazan’ı kazıyıp, ödülü kazandığını anlayan talihli, daha sonra bayiye büyük bir sevinç içerisinde geri döndüğü aktarıldı. Yüzünde ki mutluluğun ve heyecanın fark edildiği bayi tarafından açıklanırken, talihli bayiye isminin açıklanmasının istemediğini aktardı. 

Bilet Makineye Okutuldu ve Ödül Belirdi

Talihli biletini bayiye vererek, makinaya okutmasını istedi. Makinaya okutulan biletin ardından 1 milyon TL’lik ikramiyenin sahibi olduğu netleşmiş oldu. Bayi sahibi konuyla ilgili olarak açıklamalarda bulundu.

Müşterisinin çok mutlu ve heyecanlı olduğunu dile getirdi. Yakından tanıdıkları, ihtiyaç sahibi olduklarından emin oldukları birisinin bu ödülü kazanmasının kendilerini de mutlu ettiğini aktardı.

Kazandığı bu ikramiyeye ailesi ve sevdikleri ile birlikte mutlu, huzurlu bir şekilde harcamasını temenni ettiğini aktardı. Talihlinin ödülü kazandıktan sonra İstanbul’a gittiğini ve kazandığı ikramiyeyi burada aldığı da aktarıldı. Ödülü kazandığını öğrendikten sonra ilk iş olarak da yemek yemeye gittiği bayinin açıklamaları arasında yer aldı. 

Etiketler

Gündem  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış