Nicolas Albarracin’nin model sevgilisine gösterdiği şiddet görüntüleriyle sosyal medyada sert tepkiler aldı. Paylaşılan videoda Natalia Camilo şiddet görürken “bırak beni Nicolas, lütfen bana daha fazla vurma” diyerek çırpınışları duyuluyor.

Söz konusu görüntüleri paylaşan Nazarena Velez, Natalia Camilo’nun kendisinden yardım istediği için attığı belirtildi. Camilo’nun uzun yıllardır Nicolas Albarracin’den şiddet gördüğünü söyleyerek, kanıtının bu video olduğunu belirtip paylaştı. Aynı gün ise insanların olduğu kalabalık bir yerde şiddet uyguladığını ve tehdit ettiğini söyleyerek şikayetçi oldular ve futbolcu gözaltına alındı.

 

 

Futbolcuya uzaklaştırma cezası

Gözaltına alınan futbolcu çıkarıldığı mahkemede 180 gün içinde Natalia Camilo’ya 500 metreden fazla yaklaşmama cezası aldı. Ayrıca Natalia Camilo’nun polis koruması altına alınması gerektiğini söyledi. Yaşadığı travma sonrasında sosyal medya üzerinden, Nicolas Albarracin’in attığı tehdit mesajlarını yayınladı.

Bu olayı yaşamanın ve uzun yıllardan beri birlikte olduğu adamın, kendisine böyle bir muamelede bulunmasının kendinde büyük üzüntü meydana getirdiğini açıkladı.

Aşkından adeta hipnoz olduğunu anlatan talihsiz kadın, sonradan gözünü açtığını ve farkına vardığını sözlerine ekledi.

Nicolas Albarracin’in profesyonel futbolcu olarak yer aldığı Montevideo Wanderers’da ortaya çıkan bu olayla ilgili harekete geçti. Sessiz kalmayan kulüp söz konusu oyuncunun kulüpte süresiz kadro dışı bırakıldığını açıkladı. Kulüp yetkilileri, futbolcunun öfke kontrol tedavisi göreceğini de sözlerine ekledi.