Olayın Menemen’de bulunan Irmak mahallesinde meydana geldiği bildirildi. Suriye’li kadının evinden çocuk ağlama seslerinin duyulmasıyla komşular şüpheye düştü. İçeri girdiklerinde kadının cansız bedenini gören komşular annesinin yanında ağlayan 2 yaşlarındaki çocuğu gördü. Odalar kontrol edildiğinde de 5 yaşlarında ki Muhemmed C. isimli çocuğun plastik kelepçe vasıtasıyla boğularak öldürüldüğünü farkettiler.

6 Yerinden Bıçaklanarak Karnındaki Çocukla Beraber Öldürüldü

İhbar üzerine olay yerine intikal eden polis ve sağlık ekiplerinince karnında çocuğu olan annenin 6 yerinden bıçaklanarak öldürüldüğü ve oğlunun ise plastik kelepçe ile boğularak öldürüldüğü söylendi. Olaydan haberi olan babanın eve gitmesiyle, karşındaki manzara üzerine sinir krizi geçirdi.

Şüpheli Kişi Gözaltında

Savcının cenazeler üzerindeki incelemesi bittikten sonra Menemen Devlet Hastanesi morguna kaldırılan anne ve çocuğun cinayetinin soruşturması başlatıldı.Soruşturma gelişmelerine yönelik yapabileceğinden şüphelendikleri 1 kişi gözaltında tutuluyor. Detaylı soruşturma süreci son hızıyla devam ediyor.