A101 Aktüel 18 Nisan 2019 Kataloğu! Fırsat Ürünleri

A101 Aktüel 18 Nisan 2019 Kataloğu! Fırsat Ürünleri
17.04.2019 - 09:20
313
A+
A-

A101 Aktüel kataloğu her hafta dolu dolu fırsatlarla müşterilere ulaştırılmaya devam ediyor. Uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli birçok üründen meydana gelen söz konusu katalogdaki ürünlerin birçoğu kişi kredi kartına taksit imkanı da sunuluyor. Elektronikten ev gereçlerine, mutfak gereçlerinden oyuncağa, giyimden gıdaya kadar onlarca farklı ürün bulunan A101 Aktüel 18 Nisan 2019 kataloğunda öne çıkan ürünleri sizler için listeledik.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN
Diğerlerini Gör

SAMSUNG 43″ UHD 4K SMART TV

A101 Aktüel 18 Nisan 2019 kataloğunun ilk ürünü Samsung markalı 43 inç ekran boyutuna sahip olan 4K çözünürlükteki UHD televizyon oluyor. Düz ekrana sahip olan bu üründe herhangi bir kavis söz konusu değil. 2 farklı USB girişi, ekran aynalama özelliği, 20W ses çıkışı, Wi – Fi, 3 farklı HDMI girişi, USB’den film oynatma, Smart TV ve dahili UHD uydu alıcısıyla birlikte öne çıkan bu televizyon 2 yıl boyunca Samsung Türkiye garantisiyle satılıyor. 2.929 TL fiyatı bulunan ürünü dilerseniz kredi kartına 9 taksitle satın alabiliyorsunuz. Bu durumda vade devreye giriyor ve fiyat 2.999 TL oluyor.

SAMSUNG J6+ Cep Telefonu

A101 Aktüel 18 Nisan 2019 kataloğunun elektronik ürünleri bitmek bilmiyor. Bir diğer elektronik ürün ise yine Samsung tarafından üretilen J6+ modelli cep telefonu olarak dikkat çekiyor. Orta sınıf telefonlar arasında çok yüksek ilgi gören bu cep telefonu 1.4 GHz Quad – Core işlemciye, 3 GB RAM kapasitesine, 32 GB dahili depolama alanına, Android 8.1 Oreo işletim sistemine sahip bir şekilde üretilmiş. 6 inç ekran boyutuyla birlikte kullanmaktan zevk alacağınız bir ürün olan bu cep telefonu 13 MP + 5 MP çift arka kameraya, 8 MP ön kameraya sahip şekilde geliyor. Tüm bu özelliklere 3.000 mAh batarya ile güç veren Samsung J6+ 2 yıl boyunca garantili olarak 1.199 TL’ye satılıyor.

Piranha Bluetooth Spor Kulaklık

Bluetooth spor kulaklıklar son zamanlarda yüksek derecede trend olmuş durumda. Özelllikle spor yapanlar tarafından tercih edilen bu kulaklığın kulaktan düşme veya kablo karışması gibi problemleri olmamaları sebebiyle sıkça tercih ediliyor. Telefonunuz çaldığında sesli arama özelliğini kullanarak elinize hiç almadan sadece kulaklıkla konuşabiliyorsunuz. Mobil cihazların tamamıyla bağlantı kurabildiğiniz bu ürün şarj edilebilir yapıda üretilmiş olup 2 yıl boyunca garantili olarak 34.95 TL’ye satılmaktadır.

Piranha Bluetooth Hoparlör

Piranha’nın bir diğer Bluetooth özellikli ürünü ise hoparlör olarak dikkat çekiyor. Bluetooth kablosuz bağlantı özelliğiyle birlikte harici kablo olmadan direkt olarak kablosuz bir şekilde cep telefonuyla veya bilgisayarla eşleştirebildiğiniz söz konusu ürün müzik çalar ve sesli arama özelliklerine sahip olarak geliyor. Şarj edilebilir yapıda üretilen bu ürün de yine 34.95 TL’ye satılıyor.

ALTUS AL1003 3 Çekmeceli Derin Dondurucu

Sadece teknolojik ürünlerden meydana gelmeyen A101 Aktüel 18 Nisan 2019 kataloğunda ev gereçleri de dikkat çekiyor. ALTUS tarafından üretilen AL 1003 modelindeki bu derin dondurucu daha önceki aktüel kataloglarında sık sık satışa çıkarılmış bir üründür. 4 yıldızlı derin dondurucu sınıfındaki söz konusu ürünün 102 litrelik geniş iç hacmi, 3 çekmece kapasitesi, değiştirilebilir kapı yönü özellikleri bulunmakla birlikte A+ enerji sınfıyla elektrik tüketimi açısından büyük bir düşüş göstermektedir. 649.00 TL fiyatla satılan söz konusu ürünü yine taksitli olarak alabiliyorsunuz.

Fantom DC2000 Toz Torbalı Süpürge

Aynı ALTUS AL1003 gibi sık sık A101 Aktüel kataloglarında gördüğümüz ürün olan Fantom DC2000, 850 W motor gücüyle birlikte muhteşem bir çekiş performansı sergilemekte olup, klasik elektrik süpürgelerinin hemen hemen 2 katı gücündedir. Kablo uzunluğu 5 metre olan bu ürün toz torbası dolduğunda göstergeden görülebilir şekilde tasarlanmış olup 2 litrelik geniş toz haznesine sahiptir. 259.00 TL’ye satılan söz konusu süpürge kredi kartına taksitle alınabiliyor.

SUNNY Sierra Çelik Çaycı

A101 Aktüel 18 Nisan 2019 kataloğu ürünlerinden SUNNY markalı Sierra modelindeki çelik çaycı 1.8 litrelik su kapasitesi, 0.8 litrelik demliğiyle birlikte sabah demlediğinizde akşama kadar gidecek çay kapasitesi sunmaktadır. Otomatik sıcak tutma fonksiyonu ile birlikte sürekli olarak kapat – aç yapmayacağınız için elektrik tüketimi noktasında çok düşük değerler yansıtacak olan bu ürün susuz çalışmayı önleyen emniyet sistemi ile birlikte de uzun yıllarca herhangi bir sıkıntı olmadan kullanılabilecektir. 109.00 TL fiyatla gelen söz konusu ürün 2 yıl boyunca garanti kapsamında tutuluyor.

 

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN
Diğerlerini Gör