Acun Ilıcalı, Arda Turan’ı Topa Tutanlara Tokat Gibi Cevap Verdi!

Acun Ilıcalı, Arda Turan’ı Topa Tutanlara Tokat Gibi Cevap Verdi!
11.07.2019 - 14:52
48
A+
A-

Acun Ilcalı, TV100 Ekranlarında yayınlanan “Cengiz Semercioğlu ile Sabah Sohbeti” adlı programda konuk olarak yer aldığı. Acun Ilıcalı, Aziz Yıldırım, Arda Turan, Emre Belözoğlu ve Mesut Özil ile aralarında çok yakın ilişkinin bulunduğu dile getirdi.

Fenerbahçe’nin düşüşünün git gide daha pozitif bir hal alacağını düşündüğünü ifade eden Ilıcalı, Aziz Yıldırım’la da, Ali Koç’la da arasının gayet iyi olduğunu belirtti. Ali Koç ile jenerasyon olarak daha yakın olmaları sebebiyle daha samimi olduğunu ekledi.

Dünyada hiçbir tasası olmayacak bir insanın çok büyük miktarda borca sahip bir kulüpe başkan olup bu kadar sorumluluk altına girmesini görerek kayıtsız kalamayacağını ifade eden Ilıcalı, bu sayede WinWin’e sonsuz destek verdiğini söyledi.

Başkan Olmak Gibi Düşüncem Yok

Fenerbahçe için elinden gelen her şeyi yapacağını ifade ederek Fenerbahçe camiasını sevindiren Ilıcalı, kendisinin dışarıdan destek verdiğini, yönetime girmek veya başkan olmak gibi bir düşüncesinin olmadığını söyledi. Kendisinin 10 yıl sonra Ali Koç’u Fenerbahçe’yi yaşatan bir başkan olarak görmeyi tercih ettiğini de sözlerine ekledi.

Arda Turan Eleştirilerine Yanıt

Arda Turan’ın son zamanlarda yaşamakta olduğu form düşüklüğüyle ilgili de açıklama yapan Ilıcalı, Arda’nın sağlık problemleri sebebiyle futboldan uzak kaldığı dönemlerde birtakım sorunlar yaşadığını, bu kadar futbol aşığı olan bir insanın sakatlık falan derken çok kötü bir sezon geçirdiğini iletti.

Arda Turan’ın yakında kalkıp 2 gol atınca, herkesin her şeyi unutacağını belirtti. Arda’ya laf edenlere de Barcelona’da kaç türk futbolcunun ilk 11’e çıkma şansı bulduğunu sordu.

 

ETİKETLER: