27 Haziran 2022 21:23 Güncelleme : 27 Haziran 2022 21:23

Acun Survivor Ekstra'dan Kovdu Yine Susturamadı! Semih Öztürk Nisa Yorumuyla Büyük Kriz Çıkaracak

Acun Survivor Ekstra'dan Kovdu Yine Susturamadı! Semih Öztürk Nisa Yorumuyla Büyük Kriz Çıkaracak

Survivor Ekstra masasında yer alan Semih Öztürk’ün açıklamaları gündeme damgasını vurdu. Eşi Kurretülayn Matur’un söylediği sözlerden sonra Acun Ilıcalı, Semih Öztürk’ü programdan çıkardı. Programdan çıkmasına rağmen Survivor All Star yarışması hakkında açıklamaları herkesin dikkatini çekti.

Survivor Ekstra programının masasında yorumlarını paylaşan Semih Öztürk’ün aniden programdan ayrılması oldukça dikkat çekmişti. Eşi Kurretülayn Matur’un konuşmalarından dolayı ayrıldığı iddia edildi. Acun Medya Genel Koordinatörü Alpay Kazan hakkında yaptığı paylaşımın ardından Semih Öztürk programdan çıkarıldı. Herkesi şaşırtan bu ayrılığın ardından Semih Öztürk sosyal medya hesaplarından yorumlarına devam ediyor. Son olarak Survivor All Star yarışmacısı Nisa hakkındaki ilginç açıklamaları oldukça dikkat çekti. İşte haberin detayları…

Semih Öztürk’ten Survivor All Star Yarışmacısı Nisa Bölükbaşı Hakkında Açıklama Geldi

Survivor All Star 2022 yarışması yavaş yavaş finale doğru giderken Semih Öztürk’ten ilgi çekici açıklamalar geldi. Sosyal medya hesabından düşüncelerini paylaşan Semih Öztürk’ün bu paylaşımları oldukça dikkat çekti. Nisa Bölükbaşı hakkında söyledikleri birçok kişi tarafından beğenildi. Açıklamasında; Nisa ile son görüşmesinde çocukça, boş ve mesnetsiz şeyler söylemesine rağmen ona anlattığı şeylerle yanlış düşündüğünü anladığını düşündüğünü söyledi. Ardından kendisine yapılan haksızlıkların yanına çocukluğuna verdiğini ama bunların şahsi olduğunu dile getirdi.

Nisa Bölükbaşı hakkında vurdumduymazlığı seviliyor ve kupaya gidiyor gibi açıklamalarında bulunan Semih Öztürk’ün bu paylaşımları sosyal medyaya damgasını vurdu. Birçok kişi beğendiği bu paylaşımın ardından gündemde yerini alan Semih Öztürk, adeta düşünceleriyle gündemi salladı. Programdan ayrılmasına rağmen düşüncelerini belirten Semih Öztürk’ün bu paylaşımı tüm dikkatleri üzerine çekti.

Semih Öztürk’ten Survivor All Star Yarışmacısı Nisa Bölükbaşı Hakkında Açıklama Geldi

Nisa Bölükbaşı Kupaya Gidiyor Gibi

Survivor Ekstra programından ani bir şekilde ayrılan Semih Öztürk’ün ayrılma sebebi çok merak edildi. Eşi Kurretülayn Matur’un konuşmasından dolayı ayrıldığı düşünülen Semih Öztürk, ara ara Survivor hakkında düşüncelerini dile getiriyor. Dikkat çeken açıklamalara imza atan Semih Öztürk son olarak Nisa Bölükbaşı hakkında konuştu. Nisa Bölükbaşı’nın kupaya gittiğini dile getiren bu açıklamalara sosyal medyada oldukça dikkat çekti.

Nisa Bölükbaşı Kupaya Gidiyor Gibi

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış