Ahmet Davutoğlu’nun Yeni Parti Binası Dikkat Çekti!

AK Partili eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun, AK Parti kurucularından olan Ali Babacan ile birlikte yeni parti kuracağı iddia ediliyordu. Söz konusu yeni partiyle ilgili bir bina ortaya çıktı. İşte detaylar...
Ahmet Davutoğlu’nun Yeni Parti Binası Dikkat Çekti!
Gündem, Yaşam 16 Ağustos 2019 14:17

Kuracağı yeni parti ile sık sık gündeme gelen eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun kuracağı yeni parti binası ile ilgili görseller ortaya çıktı. Binada Ahmet Davutoğlu’na ait bir sözün poster olarak kullanılması ise dikkat çekti.

Ahmet Davutoğlu’nun Ankara Beysukent’te 3 kattan meydana gelen karargahı, FOX Haber tarafından yansıtıldı. Haberde Davutoğlu’nun Ekim ayı içerisinde kuracak olduğu yeni parti için tutmuş olduğu binada, hem beraber hareket etmekte olduğu isimlerle, hem de şahsi özel görüşmelerini gerçekleştirdiği belirtildi.

Posterler

Görüntülerde binanın hemen hemen her noktasında güvenlik kameraları bulunduğu tespit edilirken, binanın duvarlarında ise oldukça fazla Davutoğlu posteri olması şaşırttı.

İlk Kez Binaya Gitmiş

AK Parti’nin kurucularından olan Osman Hakan Kılıç, bu bina içerisinde arkadaşıyla istişare gerçekleştirdiklerini ve Davutoğlu’nun binaya ilk kez giriş yaptığını ifade etti.

ssss

Tema Tasarım | Osgaka.com