2 Ekim 2022 15:00 Güncelleme : 2 Ekim 2022 15:00

Airfryer fiyatlarını pahalı bulan yeniden baksın! Philips'in o modelinde müthiş indirim, kaçıran üzülür

Airfryer fiyatlarını pahalı bulan yeniden baksın! Philips'in o modelinde müthiş indirim, kaçıran üzülür

Popüler ürünler arasında bulunan airfryer fiyatlarını pahalı bulanlar için dev bir indirim yapıldı. Kapış kapış gidecek bu ürünü alamayanlar çok üzülecek. Philips’in meşhur airfryer ürünü şimdiden birçok kişinin alışveriş listesine eklendi.

Son dönemlerde trend haline gelen ürünler arasında bulunan Philips markasının airfryer ürünü, yemek yaparken pek çok kolaylığı da bir arada getiriyor. Sıcak hava fritözleri popülerleşirken Philip markasının bu modeli de kullanıcıların oldukça dikkatini çekiyor. Yağsız bir şekilde yemek yapmak isteyenler kurtarıcısı olan bu model, hem lezzetli yemekler pişirirken hem de zamandan tasarruf ettiriyor. Dönem dönem artan airfryer fiyatlarının ardından şimdi de dev bir kampanya yapıldı. Bu modele sahip olmak isteyenler bütçelerini ayırdıktan sonra indirimli bir şekilde satın alabilirler. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Kaçırılmayacak fırsat

Mutfaklarda oldukça kolaylık sağlayan Philips markasının airfryer ürünü yani sıcak hava fritözü son dönemin en popüler ürünleri arasında bulunuyor. Özellikle yağ kullanılmadan yapılan yemeklerin kısa sürede pişmesi zamandan da tasarruf ettiriyor. Kullanıcılarının olumlu yorumlarının ardından zaman zaman artan fiyatları gündemde oldukça dikkat çekerken, bu ürün şimdi indirimli fiyatıyla karşımıza çıkıyor. Patates, tavuk, deniz mahsulleri, hamur işi ve daha birçok yemeği pişiren bu ürün adeta kapış kapış gidiyor. Philips markasının sıcak hava fritözü son zamanların en indirimli fiyatıyla da satışa sunuluyor.

Kaçırılmayacak fırsat

İndirimli fiyatıyla müşterisini bekliyor

Son dönemin popüler ürünleri arasında bulunan Philips Essential Airfryer HD9252/30 modeli birçok özelliği bir arada bulunduruyor. Alışveriş siteleri içinde ön plana çıkan ‘Trendyol’ üzerinde karşımıza çıkan bu modelin fiyatı; 3.118,49 TL olarak satışa sunuluyor. Bunun yanında ek 2 yıl garanti süresi de bulunuyor. Pişirme kapasitesi olarak 2 L olan bu ürünün aynı zamanda otomatik kapanma, açma/kapama düğmesi, sıcaklık ayar düğmesi, LED ekranı, güç açık ışığı, hazır sinyali, QuickClean özelliği ve bulaşık makinesinde yıkanabilir özelliği bulunmaktadır. Siyah rengiyle karşımıza çıkan bu ürün pek çok özelliği bir arada bulundururken, son dönemin en indirimli fiyatıyla da alıcısını bekliyor.

Etiketler

Teknoloji  

Yorumlar

1 Yorum Yapılmış
  1. Nazan kandemie

    Bende almak istiyorum nerde indirim yapmış

    03-10-2022 18:03
Reklamı Kapat