15 Şubat 2022 11:30 Güncelleme : 15 Şubat 2022 00:24

Ajda Pekkan Hayranlarını Kızdırdı! Paylaşımına Tepkiler Çığ Gibi Büyüdü! Ajda Pekkan'ı Resmen Yerden Yere Vurdular!

Ajda Pekkan Hayranlarını Kızdırdı! Paylaşımına Tepkiler Çığ Gibi Büyüdü! Ajda Pekkan'ı Resmen Yerden Yere Vurdular!

Şarkıcı Ajda Pekkan sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla çok konuşuldu. Hayranlarının tepkilerini üzerine çeken sanatçı, sert sözlerle eleştirildi. İşte Ajda Pekkan'ın çok konuşulan o paylaşımı!

Superstar 76 Yaşında!

Süperstar adıyla anılan Ajda Pekkan, Türk müziğinin önemli şarkıcılarından biri olarak kabul edilmektedir. Hem sahne performansı hem sesi ile beğenileri toplarken, giydiği sahne kostümleriyle de tüm gözleri üzerine çeviren nadir isimlerdendir: 12 Şubat tarihinde doğum gününü kutlayan Ajda Pekkan, yaşıyla da oldukça merak konusu olmuştur. 76 yaşına basan ünlü şarkıcı sahnede gençlere adeta taş çıkarmaktadır. Özel hayatı ve iş hayatıyla sürekli gözlerin üzerinde olan sanatçı, 76 yaşında olmasına rağmen enerjisi ve fit vücuduyla çok takdir edilmektedir. Hatta bu nedenden dolayı   'Ajda Pekkan gibi yaşlanmamak' deyimi bile oluşmuştur. Öte yandan sosyal medyayı oldukça aktif kullanan isimlerden biri olan Ajda Pekkan bir paylaşımıyla hayranlarını çok kızdırdı. 

Superstar 76 Yaşında!

Resmen Olay Oldu!

İnstagram adresini aktif bir şekilde kullanarak hayranlarına ulaşan Superstar yaptığı paylaşımla tepkileri üzerine topladı. Sevgililer günü için bir fotoğraf karesi paylaşan ünlü şarkıcı, hayranları tarafından adeta sosyal lince uğradı. Yaptığı paylaşımda bir çiçek üzerinde, 500 TL yarın çöpe atılacak, 500 TL'lik mama onları doyuracak yazılı bir fotoğraf vardı. Ajda Pekkan sevgililer gününde çiçeğe verilecek paranınım fuzuli olduğunu onun yerine sokak hayvanlarını doyurmanın daha değerli olacağını yaptığı bu paylaşımla vurguladı. Bunun üzerine gelen tepkiler ünlü ismin beklediği gibi olmadı. Çığ gibi büyüyen hakaretler karşısında Ajda Pekkan ne yapacağını bilemedi. Özellikle çiçek satarak geçimini sağlayan çalışanların yorumları sosyal medyayı ikiye böldü.

Resmen Olay Oldu!

Sosyal Medya İkiye Bölündü!

Gelen yorumlar arasında: '' Çiçekçilerin rızkına göz dik! Bu meslekten ekmek yiyen insanları unutuyorsunuz! Bu mantıkla siz de sahneye çıkmayın madem meydanı gençlere bırakın '' yorumları yapıldı. Bazı hayranları ise ünlü sanatçıya destek vererek, yaptığı paylaşımın çok doğru olduğu yönünde alkışladı. Hayvanlara olan sevgiyle tanınan Ajda Pekkan ise, bu konuda sessiz kalmayı tercih etti. Aylık olarak 20 bin TL kadar gelirini sokak hayvanları için harcadığı bilinen ünlü sanatçı, asla gerçek kürk giymediğini de yaptığı açıklamalarla belirtmiş her zaman hayvanlara ne kadar değer verdiğini vurgulamıştı. Sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Sosyal Medya İkiye Bölündü!

Etiketler

Magazin   ajda pekkan  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış