22 Eylül 2022 12:30 Güncelleme : 22 Eylül 2022 12:30

Ajda Pekkan'ın filtresiz hali şok etti! Yaşını makyajla bile kapatamadı, yaşlılığı öyle bir ortaya çıktı ki

Ajda Pekkan'ın filtresiz hali şok etti! Yaşını makyajla bile kapatamadı, yaşlılığı öyle bir ortaya çıktı ki

Süperstar Ajda Pekkan’ın filtresiz fotoğrafı gündeme bomba gibi düştü. Görenlerin ağzını açık bırakan bu fotoğraf gündemde de hızlı bir şekilde yerini aldı. Tek bir kırışığı bile olamayan Ajda Pekkan’ın paylaştığı bu fotoğraf gündemde büyük ses getirdi.

Ajda Pekkan, Çeşme Amfitiyatro’da sahne aldı. 15-16 Eylül kutlamaları Çeşme’de gerçekleşirken, izleyenler de Ajda Pekkan şarkılarıyla unutulmaz bir geceye şahit oldular. Belediye Başkanı M. Ekrem Oran, sahneye çıkarak Çeşme halkına seslendi ve Ajda Pekkan ile sahnede bir hatıra fotoğrafı çekip yayınlandı. Paylaşımı görenler Ajda Pekkan’ın son haline oldukça şaşırdı. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Ajda Pekkan’ın son hali şaşırttı

15-16 Eylül kutlamalarında Çeşme’de sahne alan Ajda Pekkan, Çeşme halkına da unutulmaz bir gece yaşattı. Belediye Başkanı M. Ekrem Oran, Çeşme halkına seslendi ve Süperstar Ajda Pekkan ile de bir hatıra fotoğrafı çekti ve sosyal medya hesabından yayınlandı. Bu paylaşımı gören Ajda Pekkan’ın yüzü karşısında oldukça şaşırdılar. Fotoğrafta Ajda Pekkan’ın yüzü oldukça dikkat çekerken, bu fotoğraf gündemde de hızlı bir şekilde yerini aldı. Sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlara filtre uygulayan 76 yaşındaki Ajda Pekkan’ın son hali sevenlerini de şaşkına çevirdi.

Haberin devamı için tıklayın

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış