AK Parti Elazığ Milletvekilinden Skandal Sözler: “Cumhurbaşkanı denince bize Allah gibi geliyor”

Eski İçişleri ve Adalet Bakanı Mehmet Ağar'ın öz oğlu AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar'ın, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile arasında geçen bıyık diyaloğuyla ilgili görüntüleri sosyal medyada çok büyük yankı uyandırdı. İşte detaylar...
AK Parti Elazığ Milletvekilinden Skandal Sözler: “Cumhurbaşkanı denince bize Allah gibi geliyor”
Gündem, Yaşam 6 Ağustos 2019 11:31

Mehmet Ağar’ın oğlu AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar tarafından anlatılan, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile arasında geçen bıyık diyaloğuyla ilgili görüntüler sosyal medyada büyük tepki topladı. Ağar’ın “Cumhurbaşkanı denince bize Allah gibi geliyor” sözü şok etkisi yarattı.

AK Parti Elazığ Milletvekili Ağar’ın, Malatya’da Cumhurbaşkanı Erdoğan ile arasında geçen bir başka diyaloğu da yine gündem olmuştu.

Sosyal Medyada Büyük Tepki

Ağar’ın gençlik buluşmasında yapmış olduğu konuşmada, Erdoğan’ın Elazığ’a geldiğini, miting için protokolun dizilip Erdoğan’ı ayakta beklemeye başladığını, Erdoğan’ın herkesle teker teker tokalaştığını ve sıranın kendisine geldiği anda yüzüne bakıp güldüğünü, neye güldüğünü düşündüğü esnada Erdoğan’ın kendisine “Evladım senin bıyıkların uzamıyor mu” dediğini, kendisinin ise “efendim uzar” dediğini ve yanağını okşadığını anlattı.

Ağar’ın bu hikayeyi anlattığı esnada söylediği Cumhurbaşkanı denince bize Allah gibi geliyor sözü sosyal medyada büyük tepki topladı.

ssss

Tema Tasarım | Osgaka.com