20 Şubat 2022 19:00 Güncelleme : 20 Şubat 2022 19:00

Al Sana Haber Programından Bahar Candan Yine Yapacağını Yaptı! Bu Sözler İbrahim Tatlıses’i Çok Kızdıracak!

Al Sana Haber Programından Bahar Candan Yine Yapacağını Yaptı! Bu Sözler İbrahim Tatlıses’i Çok Kızdıracak!

Bahar Candan, geçtiğimiz günlerde magazin gündemine bomba gibi düşecek açıklamalarda bulundu. İbrahim Tatlıses'i hedef alan Candan, ünlü ismi çok kızdıracak sözler sarf etti. Al Sana Haber programında geçen diyaloglar, sosyal medyayı da bir hayli karıştırdı. İşte, Bahar Candan'ın Tatlıses'i çok kızdıracak sözleri.

Olay açıklamaları ve ölçüsüz sözleriyle magazin gündemini sürekli meşgul eden Bahar Candan, Al Sana Haber programında yine yapacağını yaptı. Candan, İbrahim Tatlıses hakkında olay yaratan açıklamalarda bulundu. Çok konuşulan sözler, sosyal medyada da büyük bir yankı uyandırdı.
Ablası Nihal Candan’dan sonra katıldığı stil yarışması sayesinde şöhret olan Bahar Candan, yaptığı ilginç açıklamalar, sıra dışı tavırları ve ölçüsüz ithamlarıyla hafızalara kazınmıştı. Sosyal medyada da çok güçlü karakterlerden biri olan Candan, İbrahim Tatlıses hakkında yaptığı bir açıklamayla magazin gündemine oturdu. İmparatorun 14 Şubat yorumunu duyan Candan bakın neler söyledi.

Bahar Candan : ‘’İbrahim Tatlıses Prostat Değil Miydi?’’

Al Sana Haber adlı televizyon programında yaşanan ilginç anlar, magazin gündemine bomba gibi düştü. Programın yorumcuları arasında yer alan Bahar Candan, İbrahim Tatlıses hakkında şok açıklamalarda bulundu. Candan program sırasında İbrahim Tatlıses’in 14 Şubat yorumunu izlerken ‘’İbrahim Tatlıses prostat değil miydi? Prostat ne demek?’’ dedi. Seyhan Soylu ise bu yorum karşısında şaşırarak, ‘’Bilmem kontrol etmedik.’’ yanıtını verdi.

Olay açıklamaların üzerinde Seyhan Soylu, ‘’Hayırdır, biri o tarz bir şey mi yazmış? diye sorunca Bahar Candan, ‘’Ben öyle duydum valla.’’ yanıtını verdi. Seyhan Soylu ise, ‘’Prostat olan bir insanın sevgilisi olamaz mı? Ne Saçma şey! ifadelerini kullandı. Tartışmaya son noktayı koyan bir diğer yorumcu Nihat Doğan ise ‘’Prostat ilişkiye engel mi ki? Neyse İbrahim abi, bak kaç yaşına geldin. Gel seni ben umreye götüreyim de bir umre yapalım.’’ dedi. Programda yaşanan şok diyalog, sosyal medyada da en çok konuşulan konulardan biri haline geldi.

Programdan Sonra İbrahim Tatlıses Araştırılmaya Başlandı!

Bahar Candan’ın programda sarf ettiği şok sözlerden sonra İbrahim Tatlıses’in yaşı ve sağlık durumu araştırılmaya başlandı. Şu an için sağlık durumu iyiye giden ünlü sanatçı, 1 Ocak 1952 tarihinde Şanlıurfa’da dünyaya gelmiştir. Müzik kariyerine anlık olarak devam eden ünlü isim, sanatçılığın dışında gıda, inşaat ve arama kurtarma sektörlerinde de çeşitli yatırımlarını devam ettirmektedir. Şimdilerde Tatlıses’in milyonlarca hayranı, Bahar Candan’ın şok sözlerine karşı gelecek cevabı merakla beklemeye başladılar. 

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış