Ukrayna’da yaşanan söz konusu olayda, kocasının kendisini aldattığını iddia eden kadın, kocası gece uyuduğu esnada cinsel organına metal bir somun taktı.

Sabah, büyük bir ağrı yaşayarak uyanan talihsiz adam, cinsel organının mosmor olduğunu görünce büyük korku yaşadı. İlk olarak takılan metal somunu kendi imkanlarıyla çıkarmaya çalışan şahıs, durumu daha da kötü hale getirince sağlık ekiplerine haber verdi ve hemen hastaneye kaldırıldı.

Cinsel organına takılan metal somundan dolayı oldukça büyük acı yaşıyan adam, ameliyata alındı. Doktorların da çıkaramadığı metal somunun çıkarılabilmesi için hemen hastaneye itfaiye ekipleri sevk edildi.

Talihsiz adamın cinsel organına takılan metal somunu çıkarma amacıyla ekipler elektrikli spiral kullandılar ve somunu kestiler. Spiralin metale değmesiyle birlikte meydana çıkan ısı, ekiplere zor anlar yaşattı. Düzenli olarak su takviyesi yapılarak ısı engellenmeye çalışıldı.

Ukrayna medyasındaki haberlere göre, zorlu operasyondan sonra sağlığına tekrar kavuşan 40 yaşındaki adam şimdilerde eşinden boşanmak için dava açtığını açıkladı.