21 Yaşındaki kızları Aleyna Çakır’ın ölümünün ardındaki sır perdesinin aralanması için Müge Anlı’ya katılan acılı ailenin kızlarına ait yardım istediği çığlıkları ortaya çıktı.

21 Yaşındaki Aleyna Çakır’ın yardım çığlıkları üst komşusu tarafından ses kaydına alınmış, genç kadının komşusu bugün Müge Anlıya katıldı ve ses kaydını canlı yayında dinletti, kızının yardım çığlıklarını duyan acılı aile göz yaşlarına hakim olamadı.

3 Haziran günü 21 yaşındaki genç kadın Aleyna Çakır yalnız yaşadığı Ankara’daki evinde boğazı bornoza sarılmış halde ölü bulundu, kızlarını defneden acılı aile bu şüpheli ölümün aslında bir cinayet süsü olduğunu öne sürdü ve kızlarının ölümünün arkasında kim olduğunu ortaya çıkarmak için Müge Anlı’nın programına katıldı.

Eski Sevgili’den Şüpheleniliyor

Eski sevgili Ümitcan’ın, Aleyna Çakır’a bir çok kez şiddet uyguladığı biliniyordu. Hatta Ümitcan, Aleyna Çakır’ı döverek bayılttığı ve salonun ortasında baygın halde yatırdığı Aleyna’nın görüntülerini instagram hesabı üzerinden canlı yayınlayarak tehditler savurmuştu

Ümitcan, Müge Anlı’yı da tehdit etmişti, bunun üzerine Müge Anlı, ‘’Programda konuşan herkesi tehdit ediyormuşsun, programa nasıl silah sokabilirim diye konuşmalarından bahsediliyor. Yanıl da gel, buyur gel. Gelsene, kadın parası yiyip tehdit edene kimse pabuç bırakmaz’’ demişti.

“Yardım Edin Diye Bağırırım”

Ümitcan Uygun isimli erkekten şiddet gördüğü esnada üst katta oturan komşusunun kaydettiği sesler; tüyler ürpertti. Ses kaydında genç kadın, “Yardım edin diye burada bağırırım. İstemiyorum, defol git! İstemiyorum” diye haykırıyordu.