Aleyna Tilki'nin Annesinden Mini Etekli Pozlar! Kim Der ki Boyunca Kızları Var

22 Haziran 2022 10:06 Güncelleme : 22 Haziran 2022 10:06

Aleyna Tilki’nin annesi elbisesiyle poz verdi ardından sosyal medyanın gündeminde yerini aldı. Annesi Havva Öztel’in sosyal medya hesabında paylaştığı bu fotoğrafın ardından görenler beğeni ve yorum yağmuruna tuttu. Özellikle fiziği ve güzelliğiyle Aleyna Tilki hayranlarından on puan aldı.

Aleyna Tilki'nin Annesinden Mini Etekli Pozlar! Kim Der ki Boyunca Kızları Var

Gündemde sık sık adından söz ettiren Aleyna Tilki’nin bu sefer de annesi Havva Öztel, gündemde yerini aldı. Şarkıları ve klipleriyle sık sık gündemden düşmeyen Aleyna Tilki’nin annesi de paylaştığı bir fotoğrafla gündemi salladı. Güzelliği ve fiziğiyle ön plana çıkan Havva Öztel’in bu pozu oldukça çok konuşuldu. Görenler iltifat yağdırdılar. İşte Havva Öztel’in çok konuşulan o paylaşımı…

Aleyna Tilki’nin Annesi Havva Öztel Sosyal Medyanın Gündemine Oturdu

Popçu Aleyna Tilki, sık sık sesi ve şarkılarıyla gündemde yerini alan ünlü isimler arasında yer alıyor. Ailesiyle ara ara görüntülenen Aleyna Tilki’nin annesi paylaştığı fotoğrafla adeta sosyal medya gündemini salladı. Elbisesi ve fiziğiyle dikkatleri üzerine çeken Havva Öztel’in bu paylaşımı sosyal medyada çok fazla konuşuldu. Sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanan Havva Öztel’in giydiği o elbise ve fiziği çok fazla kişinin dikkatini çekti.
Fotoğrafın ardından birçok beğeni ve yorum geldi. Özellikle fit görünüşü ve güzelliğiyle dikkat çeken Havva Öztel’in fotoğrafının altına “iki çocuk annesi olduğunu kim der ki” yorumlarında bulundular. İki çocuk annesi olan Havva Öztel’in fit görünüşü ve fiziği birçok kişiden beğeni aldı.

Aleyna Tilki’nin Annesi Havva Öztel Sosyal Medyanın Gündemine Oturdu

Güzelliği ve Fit Görünümü Herkesi Kendine Hayran Bıraktı

Popçu Aleyna Tilki’nin annesi ara ara gündemde yerini alırken sosyal medya hesabından paylaşımlarına devam ediyor. Son olarak elbiseli pozuyla birçok kişiden beğeni ve iltifat alan Havva Öztel’in fit görünüşü herkesi kendine hayran bıraktı. Fit görünümü ve fiziğiyle çok beğenilen Havva Öztel’in yaşı da oldukça merak edilenler arasına girdi. Gündeme damgasını vuran bu fotoğrafın ardından iki çocuk annesi olan Havva Öztel’in fit görünümün sırrını da çok merak ettiler. Konuyla ilgili Havva Öztel bir açıklama yapmadı.

Güzelliği ve Fit Görünümü Herkesi Kendine Hayran Bıraktı

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış