8 Şubat 2022 19:00 Güncelleme : 8 Şubat 2022 16:20

Alişan ve Buse Varol Dadı İçin Resmen Servet Ödeyecek! Bakın Dadı Maaşı Aylık Ne Kadar

Alişan ve Buse Varol Dadı İçin Resmen Servet Ödeyecek! Bakın Dadı Maaşı Aylık Ne Kadar

Alişan ve Buse Varol çiftinin çocukları için 3 dadı tuttuğu ortaya çıktı. Dadıların fiyatları ise resmen dudak uçuklattı. Ünlü çiftin dadılara ödedikleri maaş sosyal medyayı yıktı geçti.

Uzun süredir magazin gündeminden düşmeyen ünlü çift, en son boşanma iddiaları ile gündemi sarsmıştı. Çiftin boşanma iddialarına yönelik kanıtlar ise bir yaşındaki küçük kızları Eliz için Buse Varol’un bir parti düzenlediği ve Alişan’ın ise partiye katılmadığı yönündeydi. Partiye katılmayan Alişan sonrasında kızı için ailesi ile sade bir doğum günü kutlaması yaparak kızının doğum gününü kutladı. Yapılan bu aile arasındaki kutlamadan sonra Buse Varol ise “Beni kimse yapılan kutlamaya yani eve davet etmedi.” açıklamasını dile getirerek, Alişan ile aralarının oldukça bozuk olduğunu sinyalini verdi. 

Buse Varol’dan Lüks Kutlama

Boşanma iddiaları devam ederken Buse Varol kızı için İstanbul’daki en nezih ve lüks otellerden birisinde önemli bir doğum günü organizasyonu düzenledi. Buse Varol doğum günü kutlamasına ise Filipinli olan üç farklı dadı ile katılım sağladı.

Kutlama sonrasında ise Buse Varol kendi sosyal medya hesabı üzerinden üç Filipinli dadısına teşekkürlerini iletti. 

Buse Varol’dan Lüks Kutlama

Dadılara Verdikleri Fiyatlar Resmen Dudak Uçuklattı

Alişan ve Buse Varol çiftinin ayrılık bomba haberinden sonra ise tutmuş oldukları üç ayrı Filipinli dadıya verdikleri ücret resmen ikinci bir bomba etkisi yarattı.

Özellikle son günlerde ekonomik durumdan kaynaklı bir çok vatandaşın dadı tutmaya bile imkanı bulunuyorken, Alişan ve Buse Varol çiftinin üç dadıya aylık olarak 20.000 TL maaş verecek olmasının ortaya çıkması sosyal medyada resmen bomba etkisi yarattı. 3 dadıya toplam olarak 60.000 TL maaş ödeyen ünlü çifti yapılan haberlere herhangi bir cevap vermedi.


Fiyat karşısında şoka uğrayan takipçileri ise ünlü çiftin neden 3 ayrı dadı tuttuğunu oldukça merak ediyor. İlerleyen süreçte herhangi bir açıklama gelecek mi belli değil…

Dadılara Verdikleri Fiyatlar Resmen Dudak Uçuklattı

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış
Reklamı Kapat