26 Şubat 2022 09:15 Güncelleme : 26 Şubat 2022 09:15

Alparslan Büyük Selçuklu Hayranları Kahrolacak! Dizinin Yıldızından Kötü Haber Geldi

Alparslan Büyük Selçuklu Hayranları Kahrolacak! Dizinin Yıldızından Kötü Haber Geldi

Başrollerini Barış Arduç, Fahriye Evcen ve Mehmet Özgür'ün oynadığı Alparslan Büyük Selçuklu dizisi heyecanlı sahneleri ile izleyenlerini ve sevenlerini ekran başına kilitlemeyi başardı. Dizi ile ilgili sürpriz gelişmeyi gazeteci Birsen Altuntaş kendi sosyal medya hesabından duyurdu. İşte detaylar…

Akli film imzalı “Alparslan Büyük Selçuklu” dizisi pazartesi akşamları sevenleri ile buluşuyor ve reytingleri silip süpürüyor. Barış Arduç ve Fahriye Evcen’in başrollerini aldığı dizinin 28. Bölümde yani mayıs sonunda sezon finali yapacağı öğrenildi.

Alparslan Büyük Selçuklu’da Ayrılık. Diziye Veda Ediyor

Alparslan büyük Selçukludan öte yandan flaş ve şaşırtıcı bir ayrılık yaşanacağına karar verildi. Güçlü oyuncu kadrosu ile beğeni toplayan dizide bu arada bomba bir ayrılık yaşanacağı duyuruldu. Rol aldığı dizi ve filmlere performansı ile büyük değer katan Yurdaer Okur diziye veda eden isimlerden oldu. Kulislerde dolaşan bilgiye göre ödüllü oyuncu Yurdaer Okur’un oynadığı Emir Bozan karakteri, Alp Arslan Büyük Selçuklu’dan 17. Bölüm itibari ile ayrılacak.

Alparslan Büyük Selçuklu’da Ayrılık. Diziye Veda Ediyor

Başroldeki İsimden Kimsenin Beklemediği Veda

Gerek senaryosu ile gerekse oyuncu kadrosu ile TRT kanallarından reyting yaratan Alparslan Büyük Selçukluda üzücü veda yaşanacak. Sezon başından beri başarılı bir prodüksiyon çalışması ortaya koyan dizi de inanılmaz bir ayrılık yaşanacak. Yurdaer Okur, TRT 1’in beğeni yağmuruna tutulan dizisi Alparslan Büyük Selçukluya üzülerek veda edecek. Projenin başlangıç tarihinden itibaren ekibin içerisinde başarıları ile anılıp yer alan ve birbirinden çarpıcı sahneleri ile dinamik kadroyu güçlendiren Yurdaer Okur’dan Alparslan Büyük Selçuklu hayranlarının hiç ama hiç ummadığı bir ayrılık haberi geldi. Mesleki kariyerinde birçok tiyatro oyununda yer alan ve hatta kimisinde de yönetmen olan aynı zamanda beyaz perde yapımlarında ve dizi projelerinde kendini göstermeyi başaran başarılı oyuncu Yurdaer Okur, Alparslan Büyük Selçukluya resmen veda ediyor. ATV’nin büyük ilgi duyulan dizisi Kuruluş Osman’ın oyuncu bölümünde kadroya transferi gerçekleşen ve 26. Bölüme kadar da komutan Balgay karakterini canlandıran Yurdaer Okur’un Alparslan Büyük Selçuklu dizisindeki hikayesi resmen sona erecek.

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış