Altında Yolun Sonu! İslam Memiş Altında Büyük Düşüş İçin Tarih Verdi: ‘’Tüm Varlıklarımı TL’ye Çevirdim!’’

15 Haziran 2022 23:05 Güncelleme : 15 Haziran 2022 23:05

Dolar ve altın kuru adına yatırımcıların en çok takip ettikleri isimler arasında yer alan İslam Memiş, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarla herkesi şok etmeyi başardı. Ünlü ekonomist, uzun süredir yükselişini devam ettiren kurların yakında düşüşe geçeceklerini ifade ederek oluşacak son rakamları da ifade etti. İşte, ünlü ekonomist İslam Memiş tarafından yapılan son dolar ve altın analizlerine dair merak edilen tüm detaylar.

Altında Yolun Sonu! İslam Memiş Altında Büyük Düşüş İçin Tarih Verdi: ‘’Tüm Varlıklarımı TL’ye Çevirdim!’’

Milyonlarca yatırımcı tarafından altın ve dolar kahini olarak tanınan İslam Memiş, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabı üzerinden piyasalara dair ilgi çeken açıklamalarda bulunmuştu. Ünlü ekonomist, uzun süredir yükselişini devam ettiren kurların yakın zamanda düşüşe geçeceğini ifade ederek gelecek için korkutan bir senaryo çizdi.

Piyasaların uzman ismi İslam Memiş, dolar ve altın kuru için yaptığı doğru tahminlerle adından sıklıkla söz ettirmeyi başarıyordu. Bu noktada tahminlerini de güncelleyen ünlü ekonomist, dolar ve altın fiyatlarının yakın zamanda gerilemeye başlayacağını ifade ederek tüm yatırımcıları uyardı. İşte, İslam Memiş tarafından açıklanan o korkutan tablonun merak edilen tüm detayları.

İslam Memiş Kur Fiyatlarında Yaşanacak Düşüşlerin Ne Zaman Başlayacağını Açıkladı!

Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamalarda altın ve dolar kurunun düşüşe geçeceğini ifade eden ünlü ekonomist, ‘’Türkiye şu an için ciddi bir ekonomik krizin eşiğinde olsa da reel piyasalarda operasyon süreci de devam ediyor. Bunu kanıtlayan en önemli göstergeler arasında da döviz kuru ataklarıyla birlikte ekonomi personellerinin uzun süren mesaileri yer alıyor. Açıklanan yeni ekonomik paketlerle birlikte döviz kurlarının önümüzdeki 1 ay içerisinde sert bir gerileme yaşayacağını düşünüyorum. Ben, tüm varlığımı TL’ye çevirdim. Fakat bu bir yatırım tavsiyesi kesinlikle değildir.’’ ifadelerini kullandı. 

İslam Memiş Kur Fiyatlarında Yaşanacak Düşüşlerin Ne Zaman Başlayacağını Açıkladı!

İslam Memiş Kur Fiyatlarının Geleceği Son Rakamları Açıkladı!

Dolar ve altın kuru adına yaşanacak düşüşlere karşı milyonlarca yatırımcıyı uyaran İslam Memiş, varlıkların geleceği son rakamları da açıkladı. Ünlü ekonomist, ‘’En iyimser rakamları söylemek gerekirse dolarda 15.88 lira, gram altında 950 lira ve gümüş gram fiyatında 11.50 lira seviyelerini bekliyorum. Haziran ayı sonuna kadar yeni paketler açıklanmazsa bu rakamları konuşabiliriz. Fakat ben, Cumhurbaşkanlığı tarafından bizzat açıklanacak paketlerle kurların yataya dönen bir grafik üzerinde hareket edeceklerini düşünüyorum.’’ açıklamalarında bulundu. 

İslam Memiş Kur Fiyatlarının Geleceği Son Rakamları Açıkladı!

Etiketler

Ekonomi  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış