Anne ve Oğlunu Öldüren Cani, Kızını Ağır Yaraladı!

Niğde’de dehşete düşüren olay… Bir şahıs arazide hayvan otlatma kavgası sebebiyle husumetli olduğu anne ve oğlunu canice öldürdükten sonra, kızını ise ağır yaraladı.

Anne ve Oğlunu Öldüren Cani, Kızını Ağır Yaraladı!
11.09.2019 - 09:57
673
A+
A-

K.T. isimli şahıs, Çamardı İlçe sınırlarında yer alan Yaylapazarı civarında, uzun süredir aralarında hayvan otlatma anlaşmazlığı sebebiyle aralarında husumet bulunan Asiye Tatlısoy, oğlu Serhat Tatlısoy ve kızı Asiye Tatlısoy’un kaldığı eve geldi ve kavga çıktı.

Kavganın şiddetinin artması üzerine yanında getirdiği tabancaya davranan K.T., anne Asiye ve oğlu Serhat Tatlısoy’un olay yerinde hayatını kaybetmesine, kızı Asiye Tatlısoy’un ise ağır yaralanmasına sebebiyet verdi.

Silah seslerini duyan bölge halkı hemen Jandarma ekiplerine haber verdiler. Olay yerine gelen Jandarma ve sağlık ekipleri anne ile oğlunun olay yerine hayatını kaybettiğini tespit etti.

Ağır yaralı olarak Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Asiye Tatlısoy’un durumunun kritik olduğu ve tedavisinin devam ettiği bilgisine ulaşıldı.

Jandarma ekipleri, olay ardından hızla bölgeden uzaklaşan K.T.’yi yakalamak amacıyla geniş çaplı çalışma başlattı.