Antalya’da İntihar Girişiminde Bulunan Kadının Çocuklarına Söyledikleri Yürek Dağladı!

Antalya'da ayrı yaşadığı eşi tarafından çocuklarının gösterilmediğini belirten genç kadın, çocuklar olmadan yaşamanın hiçbir anlamı olmadığını söyleyerek falezlerde intihar girişiminde bulundu.
Antalya’da İntihar Girişiminde Bulunan Kadının Çocuklarına Söyledikleri Yürek Dağladı!
Gündem 12 Temmuz 2019 15:45

Antalya’da ayrı yaşadığı eşinin çocuklarına el koyduğu ve göstermediğini iddia eden 25 yaşındaki G.S., falezlerde intihar girişiminde bulundu. Halk ve polis ekiplerince ikna edilen G.S., çocuklarım olmadan yaşamanın hiçbir anlamı yok diyerek yürekleri dağladı.

Olay sabah saatlerinde 10.00 civarında meydana geldi. Muratpaşa İlçesi Konyaaltı Caddesi üzerindeki falezlerde gelişen intihar vakasında G.S. ayrı yaşadığı kocasının iki çocuğunu göstermediği gerekçesiyle falezlerin en uç noktasına giderek oradaki kayaya çıktı. G.S.’nin ağladığını gören vatandaşlar hemen itfaiye, ambulans ve polis ekiplerine haber verdiler.

İhbarın ardından hızla bölgeye gelen ekipler, kısa sürede G.S.’yi ikna etti. Yanına kimseyi yaklaştırmayan acılı kadın, çocuklarını çok özlediğini ve göremediğini belirterek bu yüzden canına kıymak istediğini ifade ederek yürekleri dağladı.

Çocuklarım olmadan yaşamanın ne anlamı var diyen kadına kendisine yardımcı olacaklarını belirten polis ekipleri kadının geriye doğru uzanıp elini uzatmasını istedi. Bir süre boyunca bulunduğu noktadan ayrılmamak için ısrarcı davranan G.S., ardından polis ekiplerine elini uzattı. Ekipler tarafından hemen bulunduğu yerden çıkarılan G.S., ambulansta yapılan ilk müdahalenin sonrasında polis merkezine götürüldü.

ssss

Tema Tasarım | Osgaka.com