Apple Türkiye'ye Ucuz İphone Mi Getiriyor! İşte Beklenen İphone'nun Fiyatı ve Özellikleri

17 Haziran 2022 09:33 Güncelleme : 17 Haziran 2022 09:33

Apple, Türkiye’ye Ucuz İPhone getiriyor. Ülkemizde artan fiyatlardan sonra uygun fiyata satışa sunulacak olan İPhone modelleri üzerinde çalıştığını belirtti. Gündeme oturan ucuz İPhone satışları şimdiden ilgi odağı oldu. Uygun fiyata satışa sunulacak olan bu telefon modellerinin işlemcisi ve ücretleri de oldukça merak edildi. Kullanıcılar Apple’dan bir açıklama bekliyorlar.

Apple Türkiye'ye Ucuz İphone Mi Getiriyor! İşte Beklenen İphone'nun Fiyatı ve Özellikleri

Apple Türkiye’ye özel İPhone üreteceğini belirtti. Dolarda yaşanan artış ve dünya çapında yaşanan enflasyondan sonra iPhone fiyatları da oldukça yükseldi. Artan fiyatlardan sonra İPhone almak bir hayli zorlaştı. Gelen iddialara göre uygun fiyatlı İPhone modelleri üzerinde çalıştığını belirten Apple adeta gündeme damgasını vurdu. Uygun fiyatlı telefonların üzerinde çalışan Apple, kullanıcıların ilgi odağına girdi. İşte haberin detayları…

Apple Türkiye’ye Özel Uygun Fiyatlı Telefon Üretecek Mi?

Son zamanlarda artan iPhone fiyatları karşısında telefon almak oldukça zorlaştı. Türkiye’de satışları düşen Apple’dan yeni bir proje geldi. Türkiye’ye özel uygun fiyatlı iPhone modelleri üzerinde çalışacağı belirti. Telefonların uygun fiyatlı olacağı ve herkesin ulaşabileceği bir düzeyde olması bekleniyor. Gündemde yerini alan bu açıklamalardan sonra İPhone kullanıcıları şimdiden merakla yeni telefon modellerinin satışa sunulmasını bekliyorlar. Peki, iPhone telefon modeli hangi işlemciye sahip olacak? Gündemde oldukça merak edilen sorular yer alırken hangi işlemcinin olacağı da merak konusu oldu. Uygun fiyatlı iPhone modellerinin A10 yonga setine sahip olacağı belirtildi. Uygun fiyatlı iPjone modellerine dair henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Apple Türkiye’ye Özel Uygun Fiyatlı Telefon Üretecek Mi?

Uygun Fiyatlı iPhone Fiyatları Ne Kadar Olacak?

Apple’ın Türkiye’ye özel üreteceği uygun fiyatlı telefon modellerinin ücretleri de oldukça merak edildi. Gündeme damgasını vuran bu iddialardan sonra herkes telefon modellerinin fiyatını merak etti ve araştırmaya başladı. Uygun fiyatlı iPhone telefon modellerinin piyasa fiyatı 300 dolar gibi bir fiyattan satışa sunulacak. Dolar kurunda yaşanan dalgalanmalar sonucunda bu fiyatların kesinliği henüz belli değildir. Gündemde yerini alan uygun fiyatlı iPhone modelleri hakkında Apple, henüz remi bir açıklama yapmadı. Konuyla ilgili iPhone kullanıcıları resmi bir açıklama beklemekteler.

Uygun Fiyatlı iPhone Fiyatları Ne Kadar Olacak?

Etiketler

Gündem  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış