22 Şubat 2022 20:30 Güncelleme : 22 Şubat 2022 20:30

Araba Alacak Fazla Paranız Yoksa Mutlaka Bu Modele Bakın! Volkswagen Gol İnanılmaz Fiyatla Türkiye’de

Araba Alacak Fazla Paranız Yoksa Mutlaka Bu Modele Bakın! Volkswagen Gol İnanılmaz Fiyatla Türkiye’de

Özellikle son iki aydır Volkswagen’in Türkiye de yeni modellerini satışa sunacağı ve bu modeller içinde de 190 bin TL’lik Volkswagen Gol modelinin bulunacağı iddia ediliyordu. İşte o Volkswagen Gol’ün harika modelini gelin birlikte inceleyelim.

Dünyanın en büyük otomobil üreticilerinden biri olan Volkswagen son zamanlarda çok fazla sansasyonel olayla anıldı. Pek çok ülkede ceza alan Alman otomobil devi bu motivasyon kırıcı olaylara rağmen ülkemizdeki model seçeneklerini arttırmaya devam ediyor.

Türkiye’de 190 bin TL’ye satılacak Volkswagen Hakkında Yeni Detaylar!

Hali hazırda Volkswagen ülkemizde çok fazla denilebilecek bir model yelpazesine sahip. Hatta birçok ülkede en çok sıfır araba satan marka unvanının da sahibidir. Genelini incelediğimizde Türkiye’de en çok tutan Volkswagen modellerinin başında Golf, Passat ve Polo geldiği bilinir. Passat'ın ise ezici bir üstünlüğü bulunmaktadır.

Türkiye’de 190 bin TL’ye satılacak Volkswagen Hakkında Yeni Detaylar!

Yeni Otomobil Modelleri Satışa Sunuluyor

Geçtiğimiz ay Volkswagen’in Türkiye’de yeni araba modellerini satışa sunacağına dair bazı haberler ve iddialar ortaya atılmıştı. Alman otomobil devinin Türkiye’de satışa sunacağı modellerden bir tanesi de özellikle Güney Amerika bölgesinde peynir ekmek gibi satılan modeli Gol’dü. Polonun donanımsal olarak biraz kırpılmış versiyonu gibi görülen gol fiyatıyla da bir hayli müşterilere cazip bir seçenek oldu. Mevcut kur ve vergilerle ülkemizde 190 bin TL gibi bir fiyatta satılması beklenen gol ne yazık ki başka bir bahara kaldı. Volkswagen geçtiğimiz aylarda Türkiye’de yeni satışa sunulacak olan modellerini duyurmuştu. Hatta bu modellerin fiyatları bile bellidir. 

Yeni Otomobil Modelleri Satışa Sunuluyor

Volkswagen Gol Ne Zaman Gelecek?

Otomobil devi ülkemizde T-Cross ve Tiago modellerini satışa sunacağını açıkladı ve nitekim açıklanan modeller arasında Volkswagen Gol yoktu. Yani diyeceğimiz o ki Volkswagen Gol'ün satışa sunulması başka bir bahara kaldı. Eğer olur da Volkswagen Gol Türkiye’ye gelip, satışa sunulursa uygun fiyatı ile giriş seviyesindeki rekabeti arttırabilir. Tabi bunun gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini şimdiden söyleyemeyiz. Her şeyi zaman gösterir.

Etiketler

Otomobil  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış