Asgari Ücrete Ek Zam Açıklaması TV'de Canlı Canlı Yapıldı! Milyonlarca Kişi Sevinç Gözyaşlarına Boğuldu

14 Mayıs 2022 09:39 Güncelleme : 14 Mayıs 2022 09:39

Bu zorlu süreç içerisinde en çok etkilenen kesimler arasında dikkatleri üzerine çeken Asgari ücret ile çalışan vatandaşlarımız için beklenen müjdeli haber sonunda canlı yayında açıklandı. Temmuz ayında zam gelip gelmeyeceğine dair araştırmalar dikkatleri üzerine çekerken önemli detaylar herkesi mutluluktan havalara uçurdu

Asgari Ücrete Ek Zam Açıklaması TV'de Canlı Canlı Yapıldı! Milyonlarca Kişi Sevinç Gözyaşlarına Boğuldu

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Özlem Zengin konu ile ilgili önemli detayları paylaşmasının ardından Temmuz ayın da zam bekleyen asgari ücret ile çalışan vatandaşlarımız için mutlu haber geldi. Ek zam yapılıp yapılmayacağı merak konusu olurken Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Özlem Zengin’in konu ile alakalı yaptığı açıklama tüm vatandaşlarımız için resmen umut kaynağı oldu. Başkan Yardımcı Özlem Zengin ‘’Bakanlarımızın konu ile ilgili çalışmalar yaptığını biliyorum’’ yorumlarını yapması ile adeta tüm asgari ücret ile çalışan vatandaşlarımız için umut kaynağı oldu. Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Özlem Zengin bu açıklamaları TVNET üzerinden katıldığı canlı yayında yapması üzerine bu yayını izleyen asgari ücret ile çalışanlar adeta mutluluktan havalara uçtu. Bilindiği üzere Ocak ayında zam alan Asgari ücret ile çalışan vatandaşlarımız bu zorlu süreç içerisinde dikkatleri üzerine çekmesinin ardından ‘’Aldığımız zam eridi’’ ifadelerini kullanması ile gündeme geldi. 

Cumhurbaşkanımı Açıklamıştı

Milyonlarca asgari ücretle çalışan vatandaşlarımızın büyük bir merak ve heyecan içerisinde beklediği konular arasında Temmuz ayında zam yapılıp yapılmayacağı akıllarda soru işareti bırakmıştır. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan son zamanların en çok konuşulan isimleri arasında bulunurken yaptığı açıklamalar da ‘’Vatandaşlarımızı enflasyona ezdirmeyeceğiz. Ne gerekiyorsa yapacağız’’ ifadelerini kullanması pek çok vatandaşımız için umut kaynağı olurken Ak Parti Genel Başkan Yardımcı Özlem Zengin de ‘’Cumhurbaşkanımız açıklamıştı zaten’’ yorumlarında bulunarak bu zorlu süreç içerisinde asgari ücret ile çalışanlara destek olunacağı bildirildi. 

Cumhurbaşkanımı Açıklamıştı

Temmuzda Asgari Ücret ile Çalışanlar İçin Zam Yapılacak mı?

Temmuz ayında asgari ücret ile çalışan vatandaşlarımız zam alıp almayacağı merak içerisinde araştırılması üzerine tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Bu konu üzerine çalışmaların sürdürüldüğü bildirilmesi ile adeta milyonlarca vatandaşımız mutluluk gözyaşlarına boğuldu. Bu kapsam doğrultusunda Temmuz ayı içerisinde Asgari ücretlilerin de zam alması beklenmeye başlandı.

Temmuzda Asgari Ücret ile Çalışanlar İçin Zam Yapılacak mı?

Etiketler

Ekonomi  
Reklamı Kapat