Netflix için çekilen Aşk101 dizisinin devamı Aşk102 çekimleri durduruldu, dizisinin başrol oyuncularından Alina Boz ve Kubilay Aka koronavirüse yakalandı. Ekipte koronavirüs tespit edilmesi üzerine dizinin çekimi durduruldu.

Çekimleri Ay Yapım tarafından üstlenilen,  tartışmalı Aşk101 dizisinin devamı olan Aşk102 dizisinin çekimleri devam ederken tüm ekip bir şok yaşadı, yapım şirketinin çalışanlar için düzenli olarak yaptırdığı koronavirüs testlerinde başrol oyuncuları Alina Boz ve Kubilay Aka’nın sonuçları pozitif çıktı.

Kubilay Aka’nın Paylaşımı Güldürdü

Dizi de sert çocuğu oynayan Kubilay’dan gene cesaretli bir paylaşım geldi . Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile yüzleri güldüren Aka, “Sıkıntı yok. Bu covid kime bulaştığını bilmiyor” dedi.

Durumu İyi

Yapılan Covid-19 testinin pozitif çıkması ardından evinde 14 günlük karantina sürecine başlayan Aline Boz’un herhangi bir şikayetinin olmadığı öğrenildi.

Tartışmalar Yaratmıştı

Aşk 101 dizisi fragmanı dahi yayınlanmadan önce sosyal medya da ciddi tartışmalara sebebiyet vermişti, ortaya atılan iddiaya göre Netflix yapımlarından alıştığımız eşcinsel bir karakteri canlandıran Osman isminde bir karakterin olacağı idi. Bunun üzerine bir çok kullanıcı eleştiri bir o kadar kullanıcıda destek twitleri atmış ve Aşk101 kısa sürede Türkiye gündemine girmişti. Netflix bu iddiaların gerçeği yansıtmadığını açıklamıştı.