24 Aralık 2022 16:00 Güncelleme : 24 Aralık 2022 16:00

Ay sonunu getirmekte zorlananlar Halkbank yardıma yetişti! İhtiyacı olana düşük faizle 100 Bin TL'ye kadar kredi imkanı

Ay sonunu getirmekte zorlananlar Halkbank yardıma yetişti! İhtiyacı olana düşük faizle 100 Bin TL'ye kadar kredi imkanı

2023 yılının yaklaşmasıyla birlikte artış gösteren hayat pahalılığı üzerine birçok aile ay sonunu kara kara düşünmeden edemiyor. Bu durumun yanı sıra maaşlara gelen zam ile birlikte özel sektör çalışanları maaşları düşünür hale geldi. Geçtiğimiz günlerde yapılan açıklama ile birlikte asgari ücretin 8 bin 500 TL olduğu öğrenildi. Bu durumda maaş ödeme konusunda veya ay sonunu kara kara düşünme konusunda Halkbank'tan müjdeli haber geldi. Halkbank tarafından yapılan açıklamaya göre düşük faizli kredi desteği geldi. İşte tüm detaylar...

Halkbank'tan çalışanlara destek!

2022 yılı ekonomik açıdan oldukça yıpratıcı bir yıl oldu. Dolar kurundaki yükselişler, küresel anlamda enflasyon, hayat pahalılığı ve akaryakıttaki dalgalanmalar üzerine son olarak da Rusya ile Ukrayna arasında çıkan savaş gündem olmuştu. Bu durumda sarsılan dünya ekonomisi üzerine ülkemizde de etkileri görüldü. 2022 yılının sona ermesine sayılı günler kala asgari ücrete zam yapıldı. Asgari ücret yapılan yüzde 54,7'lik zam ile birlikte 8 bin 506 TL'ye kadar yükseldi. Brüt asgari ücretin ise 10 bin TL'ye kadar ulaştığı söyleniyor. Yapılan açıklama ile birlikte kamu sektöründe maaş hesaplamaları yapılırken özel sektör çalışanlarında endişe görülüyor.

Halkbank'tan çalışanlara destek!

Halkbank'ta düşük faiz yüksek vade imkânı!

Asgari ücrete gelen zam ile birlikte çalışanın işverene maaliyetinde artış görüldü. Çalışan maaliyeti yeni asgari ücrete göre 11 bin 750 liraya kadar yükseldi. Yeni asgari ücretin açıklanasıyla birlikte bankalardan da destek paketleri gelmeye başladı. Halkbank tarafından kısa bir süre önce 2022 yılının son kredi kampanyası duyuruldu. Farklı kategoriler altında birbirinden avantajlı teklifleriyle dikkat çeken Halkbank özel sektör çalışanlarına 100 bin TL kredi desteği sunuyor. 100 bin TL'lik kredi desteği ise yüzde 1,79 faiz oranıyla 36 aya kadar vade sunuyor.

Halkbank'ta düşük faiz yüksek vade imkânı!

Örnek hesaplama tablosu yayınlandı!

Halkbank tarafından duyurulan özel sektör çalışanlarına özel kredi 2023 yılına daha iyi bir bütçe ile girmeyi sağlıyor. Daha rahat bir giriş yapmak için sizlerde Halkbank tarafından verilen düşük faizli ve yüksek vadeli krediden faydalanabilirsiniz. Halkbank tarafından başlatılan kredi hakkında yapılan açıklamaya göre yüzde 1,89 faiz ve 24 ay vade ile alınacak olan 100 bin TL'lik nakit kredinin aylık ödemesi 5 bin 506 lira 70 kuruş olarak hesaplandı.

Etiketler

Gündem  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış
Reklamı Kapat