12 Şubat 2022 11:00 Güncelleme : 12 Şubat 2022 07:46

Ayçiçek Yağında Görülmemiş İndirim! Bu Fiyatları Bir Daha Bulamazsınız

Ayçiçek Yağında Görülmemiş İndirim! Bu Fiyatları Bir Daha Bulamazsınız

Peş peşe gelen zamların ardından, vatandaşlar indirim kovalamaya devam ediyor. Anpa Gross marketteki yağ indirimleri vatandaşın imdadına koşuyor. Yağ fiyatlarındaki indirimin detayları haberin devamında...

Enflasyonun yükselmesi, kur fiyatlarının artması derken yağ fiyatları ilerleyen günlerde yeniden zamlanabilir. Bu durum göz önüne alındığında marketlerdeki indirimleri kovalamak, vatandaşın yapabileceği en mantıklı davranış olacaktır. Biz de sizler için hangi markette, hangi indirimlerin yapıldığını takip ediyor ve indirimli market ürünlerini sizlerle paylaşıyoruz. Bu hafta ayçiçek yağında indirim yapacak olan Anpa Gross haberimizde yer alıyor.

Anpa Gross marketler, zamdan yorulmuş olan vatandaşın adeta imdadına yetişiyor. Yağ fiyatlarında indirim yapan market, cumartesi günü indirimli fiyatlarla halkın karşısına çıkacak. Son yapılan zamlarla fiyatları iyice artan ayçiçek yağları, vatandaşın cebini yakmaya devam ederken, Anpa Gross yapacağı indirim haberiyle dikkatleri üstüne çekmeyi başardı. Üstelik market, yapılan alışveriş için kota koymuyor. 12 Şubat’ta raflarda indirimli ürünleri vatandaşla buluşturacak markette yağ fiyatları ne kadar olacak?

Ayçiçek Yağında İndirim Var!

Üst üste gelen zamlardan sonra ayçiçek yağı fiyatları 150 TL’yi geçmişti. 5 lt. Ayçiçek yağının 150 TL üzeri olması, halkı vatandaşı oldukça zorluyor. Ancak Gross Anpa’da bu hafta sonu yapılacak indirimle insanların yüzü bir nebze olsun gülecek. Market yarından itibaren 5 lt Biryağ’da ve 5 lt.’lik Yudum ayçiçek yağında indirimler yapacak. Yapılan indirimlerden sonra 5 lt. Biryağ’ın fiyatı 119.90 TL olurken, 5 lt. Yudum ayçiçek yağın fiyatı ise 127.90 TL olacak. Diğer marketlerdeki fiyarlara göre daha uygun olacak bu fiyatları kaçırmayın.

Ayçiçek Yağında İndirim Var!

Diğer Marketlerde Fiyatlar Nasıl?

Diğer marketlerde ayçiçek yağı fiyatları bir hayli ise daha yüksek. Yudum markasının 4.5 lt. Yakalaşık 135 TL iken, Biryağ’ın 1 lt’lik yağ fiyatı 32 TL. Bu fiyatları göz önüne alırsak Anpa Gross’da yapılan indirimli fiyatları kaçırmamak gerekir.

Anpa Gross’da yer alan diğer yağların fiyatları ise şu şekilde; 4 litre Çotanak ayçiçek yağı 94.90 TL iken, 4 litre Yonca ayçiçek yağ ise 104.90 TL olacak.


Etiketler

Yaşam  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış