22 Şubat 2022 16:30 Güncelleme : 22 Şubat 2022 16:30

Baba Dizisine Yeni Kan! Dizi Bu Oyuncudan Sonra Uçacak Reytingleri Kimse Tutamaz

Baba Dizisine Yeni Kan! Dizi Bu Oyuncudan Sonra Uçacak Reytingleri Kimse Tutamaz

Show TV’nin sevilen dizisine Baba’ya beklenmedik transfer geliyor. Daha ilk bölümü ile izleyenlerin gönlünü fethetmeyi başaran ve harika sahneleri ile izleyenlerini etkisi altına alan Baba dizisinin kadrosuna Kuruluş Osman’dan bakın kim transfer oluyor?

Baba dizisi ilk bölümü ile sevenleri ile buluşmuştu. Beklenmedik bir reytinge ulaşan Baba dizisine Kuruluş Osman’dan sürpriz bir oyuncu katıldı. Kuman Bey’in kızı ve Aya Nikola’nın casusu olarak Kuruluş Osman’da başarıyı yakalamış olan Zeynep Tuğçe Bayat, Baba projesi ile ekranların attırmaya geliyor. 34. Bölümde Kuruluş Osman dizisine gelen ve 46. Bölüme kadar da Targun Hatun karakteri ile diziye farklı bir karakter kazandıran Tuğçe Bayat’tan sevenlerine harika bir haber geldi. 

Zeynep Tuğçe Bayat Diziye Ne Zaman Dahil Oluyor?

Kuruluş Osman’da Bala Hatun karakteri tarafından senaryo gereği öldürülen Targun Hatun’un hikayesi geçtiğimiz aylarda son bulmuştu. Kuruluş Osman’dan ayrıldıktan sonra ise hangi projede yer alacağı merak konusu idi. Beklenen o güzel haber ise Baba dizisinin kadrosu oldu. 15 Ocak 2022 tarihi itibari ile yayın hayatına giren Çağrı Bayrak’ın yönetmenliğini üstlendiği ve çekimleri gerçekleştirilen Baba dizisi Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş gibi iddialı isimleri de bir araya getirdi. Ekin Atalar ve Gökhan Horzum’un senaryosunu kaleme aldığı ve Kerem Çatay’ın ise yapımcılığını üstlendiği Baba dizisine transfer edilen Zeynep Tuğçe bu dizide ise Şahika Saruhanlı rolü ile izleyenlerin karşısına geçecek.

Zeynep Tuğçe Bayat Diziye Ne Zaman Dahil Oluyor?

Baba Dizisine Yeni Bir Kan Geliyor

Yaşamını İzmir’in Ödemiş ilçesinde sürdüren hem geleneklerine uygun hareket edip hem de mütevazılıktan ödün vermeyen “Saruhanlı” ailesinin hayat hikayesinin gözler önüne serileceği Baba dizisinde Zeynep Saruhanlı, rol gereği Servet’in 2. Eşini oynayacak.

Zeynep Tuğçe Bayat Kimdir?

Zeynep Tuğçe Bayat Türk dizi ve sinema oyuncusudur. ATV kanalının sevilen dizisi Kuruluş Osman’la televizyon ekranlarına geri dönen Zeynep Tuğçe Bayat 8 Şubat 1990 yılında Mersinde dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi Hukuk Bölümünden mezun olmuştur. Üniversite yıllarında ise çeşitli tiyatrolarda reji asistanlığı yapmıştır. Güzel oyuncu farklı dizilerde ve reklam filmlerinde rol almıştır.

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış