18 Şubat 2022 22:45 Güncelleme : 18 Şubat 2022 22:45

Baba Dizisiyle Gündeme Gelmişti! Haluk Bilginer'in Milyoner Kızı Annesinin Kopyası

Baba Dizisiyle Gündeme Gelmişti! Haluk Bilginer'in Milyoner Kızı Annesinin Kopyası

Baba dizisi ile ekranlara tekrardan dönen Haluk Bilginer’in biricik kızı henüz 15 yaşındayken milyonlara sahip. 15 yaşında bu kadar konuşulan minik kız, bu yaşında sosyal medyayı yıktı geçti. En son ki doğum gününde almış olduğu 36 milyon TL’lik ev hediyesi ile gündeme gelen Haluk Bilginer‘in küçük kızı sosyal medya da daha fazla konuşulacak gibi duruyor. İşte merak edilen haberin detayları…

Show TV ekranlarında Baba isimli dizi ile tekrardan ekranlara dönen usta oyuncu Haluk Bilginer isminden yeniden söz ettiriyor. Gündemden bir türlü düşmeyen Haluk Bilginer’in Aşkın Nur Yengi ile beraberliğinden olan kızı Nazlı Bilginer sosyal medyada şok etkisi yaratmaya devam ediyor. Henüz 15 yaşında olan Nazlı Bilginer doğum günü hediyeleri ile sıklıkla gündeme geliyor. 15 yaşında milyonlara sahip minik kız, geçtiğimiz doğum gününde toplamda 36 milyon liralık ev hediyesi ile gündemden düşmemişti.

Kızları Nazlı 15 Yaşında!

2006 yılı içersinde Aşkın Nur Yengi ile beraberliğini evlilikle devam ettiren Haluk Bilginer’in minik kızı Nazlı, geçtiğimiz aylar içerisinde 15 yaşına girdi. Kasım ayı doğumlu Nazlı’nın, annesi ve babası kızlarına sürpriz yaptı. 15 yaş hediyesi olarak Londra’da toplam 2 milyon Pound değerinde ev satın alan Halit Bilginer ve Aşkın Nur Yengi çifti evin tapusunu da kızlarının üstüne yaptılar.

Kızları Nazlı 15 Yaşında!

Resmen Annesinin Kopyası!

Nazlı Bilginer’i gören kişiler tamamen hayrete düşüyor. Annesinin birebir kopyası olan Nazlı Bilginer Haluk Bilginer‘e neredeyse benzemiyor. Çiftin sıkı takipçileri olan kişiler ise Haluk Bilginer’in yeni dizisini heyecanla bekliyorlar. 

Resmen Annesinin Kopyası!

Haluk Bilginer’in Yeni Dizisi

Ay yapımını imzasını taşıyan Baba isimli dizi Show TV ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. Tolga Sarışta ile beraber başrol oynayan Haluk Bilginer’in canlandırdığı Emin Saruhanlı karakteri ile resmen izleyicinin gözlerini doldurdu. İlerleyen bölümlerde de bu şekilde dramatik sahnelerini yer aldığını dile getiren ekip, izleyicileri hüzüne boğacağa benziyor.

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış