17 Ağustos 2022 20:20 Güncelleme : 17 Ağustos 2022 20:20

Banu Alkan'ın nişanlısı iki kişiyle evli çıktı! Kemal Yıldız hakkındaki iddialar şoka uğratacak

Banu Alkan'ın nişanlısı iki kişiyle evli çıktı! Kemal Yıldız hakkındaki iddialar şoka uğratacak

Türk sinemasının usta sanatçısı Afrodit lakaplı Banu Alkan yer aldığı filmlerle oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip. Usta oyuncu Banu Alkan 1989 yılında çekmiş olduğu son filminden sonra uzun süre ortalarda gözükmedi. Banu Alkan şimdilerde sosyal medya üzerinden hayranları ile bir araya gelmeye devam etmektedir.

Peki, usta sanatçının sevgilisi Kemal Yıldız ile ilgili olay ne? Usta oyuncu Banu Alkan’ın nişanlısı kim? Kemal Yıldız Banu Alkan’a yalan mı söyledi? İşte haberimizin devamında tüm detayları ile sizlerle…

Kemal Yıldız Banu Alkan’ı kandırdı mı?

Güzelliği ile dillere destan olan 54 yaşındaki usta sanatçı Banu Alkan geçtiğimiz günlerde evleneceğini duyurmuştu. Son yıllarda çıkarmış olduğu şarkılar ile adından söz ettirmeyi başaran Banu Alkan en son kendisinden 20 yaş küçük Kemal Yıldız ile nişanlandığını duyurmuştu. Kemal Yıldız’a büyük bir aşkla bağlanmış olan Banu Alkan sevgilisi tarafından kandırılıyor mu? Hollandalı iş insanı olduğunu söyleyen Kemal Yıldız’ın ismi dahi yalanmış. 

Kemal Yıldız Banu Alkan’ı kandırdı mı?

Banu Alkan profilini sevgilisinin fotoğrafları ile doldurdu

Banu Alkan geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabı üzerinden yeni aşkını duyurmuştu. Banu Alkan’ın üç aydır 44 yaşındaki Kemal Yıldız isimli iş insanı ile birlikte olduğu öğrenilmişti. İlişkilerini bir süre gözlerden uzak yaşadıktan sonra İlan eden usta sanatçı Banu Alkan alyansını paylaşarak nişanlandığı müjdesini vermişti.

Magazin gündemine bomba gibi düşen bu haber üzerine Afrodit lakaplı Banu Alkan’ın nişanlısı Kemal Yıldız’ın kim olduğu merak konusu olmaya başladı. Yakın dostu Banu Alkan’a kötü haber veren arkadaşı şu sözleri söyledi: “Banu Alkan’ı çok severim ve onun üzülmesini kesinlikle hiç istemem. Banu ablanın nişanlandığı Hollanda doğumlu olan fakat Türk asıllı Kemal Yıldız’ı çok önemli kaynaklar bularak araştırdım. Maalesef adı Yunus olan bu adam, hem Türkiye’de hem de Hollanda’da hâlâ evli olduğunu öğrendim. Zaman zaman Kemal adını da kullanmakta olan bu adam asıl soyadının da Yılmaz olduğu söylenmekte. Genç bir bayanla evli olduğunu ve de başarılı bir iş adamı olmadığını da öğrendim.’ İfadelerini kullandı. Banu Alkan bu haber karşısında yıkıldı. 

Banu Alkan profilini sevgilisinin fotoğrafları ile doldurdu

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış