FOX TV’nin yeni dizisi Baraj kısa sürede kendisine sıkı bir takipçi, izleyici kitlesi edindi. Baraj dizisini ilginç yapan detay 1977 yapımı Baraj filminin bugüne dizi olarak uyarlanmış hali olması. Baraj, Med Yapım ve No 9 Productions’un ortak olarak yapımcılığını üstlendiği yönetmenliği ve senaryosunun ise Hasan Tolga Pusat’a ait olan yeni bir dizi.

 Bugün 3. Bölümüyle FOX TV’de saat 20:00 ve 23:15 arasında izleyicisi ile buluşacak olan Baraj, fragmanları ile ilgileri üzerine çekti.

Nehir’in köşe bucak kaçarak saklandığı organize suç örgütünün üyeleri, Nehir’in saklandığı Baraj bölgesine gelir ve kendisini görürler, Nehir tekrar o hayata dönmek istemesede ailesi rolündeki çete dönmesi için çok ısrarcıdır.

 Baraj Dizisi 3. Bölüm Konusu

 Nehir barajda bir süre daha kalmak istediğini söyler. Nazım bu duruma karşı çıksa da Tarık’ın bir planı vardır. Nazım ve Tarık bir anlaşma yaparlar. Tarık, Nehir’e karşı ilgisiz ve kaba davranarak onu kendisinden soğutacaktır. Bunun yanında Nazım’a vereceği taktiklerle Nazım ve Nehir’in yakınlaşmasını sağlayacaktır. Nazım doğru anı hissettiğinde Nehir’e gerçekleri söyleyecektir. Bunların karşılığında da Nazım, Tarık’a masa başı bir iş verecek ve rahat etmesini sağlayacaktır. Böylece herkes kazanacaktır. Ancak işler planladıkları gibi gitmeyecektir.

Baraj Oyuncuları

Burak Yörük

Biran Damla Yılmaz

Sumru Yavrucuk

Feyyaz Duman