FOX TV’nin sevilen dizilerinden Bay Yanlış’ın 10. Bölüm fragmanları sosyal medya da beğeni toplamıştı ve dizinin hayranlarının yüzünü güldürmüştü. 

Özgür (Can Yaman) ve Ezgi (Özge Gürel) arsında yaşanan ayrılığın sebebi Özgür’dü bu bölümde fragmandan beklediğimiz üzere ilişkileri sonlanma aşamasına gelen çiftin bir tanesinin hatasını kabul etmesi ile birlikteliğin küllerinden yeniden doğacağını görüyoruz.

Dizide Can Yaman Etkisi

Çıkışları ve özgüveni ile sosyal medyada yer yer gündem olan magazin köşelerinin iddialı ismi başarılı oyuncu Can Yaman’ın, Özge Gürel ile başrolü paylaştığı FOX TV yapımı olan Bay Yanlış dizisi kısa sürede kendisine sıkı bir izleyici kitlesi edinmiş ve ekranların beklenen dizilerinden birisi olmuştu. Son bölümüyle bir çok hayranını üzen dizi, izleyici kaybetme noktasına gelmişti öyle ki sosyal medya sitelerinde bir çok kullanıcı son bölümden sonra diziyi izlemeyeceğini dile getirmişti.

Yeni Fragmanı İle Kalpleri Fethetti!

 9. bölüm itibari ile Özgür ve Ezgi’nin ayrılığından sonra sosyal medya da dizi takipçileri artık izlemeyi bırakacaklarını yazmışlardı. Fakat, Bay Yanlış yeni bölüm fragmanı ile izleyici kitlesinin kalbini yeniden kazanmayı başardı. Bir çok izleyici fragmanın altına yeni bölümü iple çektiğini dile getirdi. 

Bay Yanlış Konusu

 Özgür (Can Yaman); zengin ancak salaş bir hayat süren, aşka inanmayan restoran-bar sahibidir. Ezgi (Özge Gürel) ise; artık yanlış ilişkilerden yorulmuş ve düzgün bir ilişki yaşayıp, evlenmeye kararlıdır. Ezgi’nin ilişki konularında başarılı olmadığını gören Özgür, kendisine ilişkiler konusunda mentorluk yapmaya ve Ezgi’nin hoşlandığı erkeği elde etmesi için ona taktikler vermeye başlar. Komşu evlerde yaşayan Özgür ile Ezgi zaman içerisinde neler yaşayacak?