Bayramda Ücret Alınmayacak Köprü ve Yollar Hangileri?

Bayram tatili boyunca Karayolları Genel Müdürlüğü sorumluluğunda bulunan köprü ve otoyolların tamamıyla belediyeler tarafından yürütülmekte olan toplu taşıma hizmetlerinin tamamının ücretsiz olmasıyla ilgili karar Resmi Gazete'de yayınlanarak yürürlüğe girdi.
Bayramda Ücret Alınmayacak Köprü ve Yollar Hangileri?
Ekonomi, Gündem, Yaşam 7 Ağustos 2019 09:26

Kurban Bayramı tatili boyunca Karayolları Genel Müdürlüğü sorumluluğunda bulunan köprü ve otoyollardan geçişlerle belediyeler tarafından yürütülmekte olan toplu taşıma hizmetlerinin tamamının ücretsiz olmasıyla ilgili Cumhurbaşkanı Kararı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi.

Özel Projeler Dahil Değil

Erdoğan’ın imzasıyla yayımlanan karar kapsamında, Kurban Bayramı tatili sebebiyle 10 Ağustos Cumartesi günü saat 00.00 – 15 Ağustos Perşembe günü 07.00’a kadar “yap-işlet-devret” projeleri dışındaki Karayolları Genel Müdürlüğü’ne ait tüm otoyollar ile 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü tamamıyla ücretsiz olacak.

14 Ağustos Gecesine Kadar Ücretsiz

Aynı karar içerisinde 11 Ağustos Pazar günü saat 00.00’dan, 14 Ağustos Çarşamba günü saat 00.00’a kadar belediyelerle bunların kurmuş olduğu her türlü birlik, müessese ve işletmeler tarafından yürütülen toplu taşıma hizmetlerinden de ücret alınmayacak.

ssss

Tema Tasarım | Osgaka.com