Beren Saat ve Kenan Doğulu’nun Boşanma İddialarına Anneden Açıklama!

Kenan Doğulu ve Beren Saat'le ilgili ortalıkta birçok iddia dönüyor. Kenan Doğulu'nun annesi Serpil Doğulu ortada gezen bu iddialarla ilgili açıklama yaptı.
Beren Saat ve Kenan Doğulu’nun Boşanma İddialarına Anneden Açıklama!
Güncel, Magazin 28 Haziran 2019 16:27
Oy Ver : 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Hiç Oy Yok)
Loading...

Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti, ortak bir arkadaşlarının evlerinde tesadüfen denk gelmiş ve tanışmışlardı. İkili, aşka dönüşen ilişkilerini 2014 yılında nikah masasına taşıyarak dünyaevine girmişlerdi. Fakat bir süre sonra ünlü çiftin evliliklerinin üzerinde kara bulutların dolaşmaya başladığı söylenmişti. Bu iddialar hız kesmeden devam ederken Saat’in sosyal medya paylaşımları ise gündeme bomba gibi düşmüş ayrılık iddialarını güçlendirmişti.

Beren Saat’in son olarak sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ise evliliklerindeki sorunları gün yüzüne çıkarmıştı. Saat’in Kenan Doğulu’nun doğum gününü kutlamak için paylaştığı fotoğrafların altına düştüğü not herkes tarafından günlerce konuşulmuş, nottaki bazı cümleler Kenan’ın Beren’i aldattığına yorulmuştu.

Boşanma iddialarının gündeme geldiği ilk zamanlarda da Beren Saat’in Doğulu’nun annesi ile anlaşamadığı hatta ikilinin bir markette kavga ettiği iddia edilmişti.

Dün gece Harbiye’de konser veren Kenan Doğulu’nun annesi Serpil Doğulu, oğlunu yalnız bırakmayarak konserdeki yerini aldı. Anne Doğulu, Beren Saat ve Kenan Doğulu hakkında çıkan boşanma ve aldatma iddialarına da yanıt verdi.

Serpil Doğulu, iddialara şu sözlerle cevap verdi: “Oğlumu hiçbir zaman yalnız bırakmam. en çok ‘Bugünüm sensiz geçti’ şarkısını seviyorum. Babası için yazmıştı onu…

Sahne performansı muhteşem, üstüne adam tanımıyorum. Bütün popçuları seviyorum ama o benim oğlum. Beren ile Kenan ayrı değiller. Her şey yolunda. Herkes işinde gücünde…”Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com