Beşiktaş’ta 2 Gece Bekçisi Gittikleri Lüks Mekanda Silahlarını Ateşlediler!

Beşiktaş'ta bulunan lüks bir bara giden 2 gece bekçisi, Çav Bella isimli şarkının çalınmasına karşılık öfkelenip, ardından havaya ateş açtılar. Bunun üzerine açığa alındılar ve haklarında soruşturma başlatıldı.
Beşiktaş’ta 2 Gece Bekçisi Gittikleri Lüks Mekanda Silahlarını Ateşlediler!
Güncel, Yaşam 11 Temmuz 2019 14:23
Oy Ver : 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Hiç Oy Yok)
Loading...

Sultangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı olarak görev yapan M.Ö.A. ve T.K. isimli 2 gece bekçisi, yanlarına arkadaşları M.C.’yi de alarak 7 Temmuz Pazar akşamı Bebek’te yer alan lüks bir bara gitti. Barda ilerleyen saatlerde “Çav Bella” isimli şarkının çalmasıyla 3’lü rahatsız oldu.

Tabancayla Ateş Ettiler

Şarkının çalınmasından dolayı rahatsızlık duyan ve bu durum karşısında sinirlenen gece bekçileri, bar işletmecisi A.C. ile karşılıklı tartışmaya girdiler. Tartışma esnasında 2 bekçi beylik tabancalarını çıkararak havaya ateş açtılar.

Açığa Alındılar

Barda büyük korkuya sebep olan 2 bekçi ve yanlarındaki arkadaşları polis ekiplerince gözaltına alındı. Bekçiler ve arkadaşları M.C., haklarında yapılan adli işlem sonrasında serbest bırakıldı. Ayrıca bekçiler, haklarında başlatılacak idari soruşturma kapsamında görevlerini bırakmak zorunda kaldılar. Açığa alındılar…

 Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com