Bim Aktüel 12 Temmuz 2019 Kataloğu Ürünleri Bugün BİM Marketlerde!

Bim Aktüel 12 Temmuz 2019 Kataloğu Ürünleri Bugün BİM Marketlerde!
Bim Aktüel 12 Temmuz 2019 15:00

Bim Aktüel 12 Temmuz 2019 kataloğu yayınlandı. Her kesimden her bütçeye uygun ürünlerin yer aldığı söz konusu katalogda, fiyatlar oldukça dip seviyede tutulurken; kalite ise en üst seviyede tutuluyor. Ev gereçlerinden, elektronik ürünlere, kişisel bakım ürünlerinden tatil ürünlerine birçok seçenek bulunan Bim Aktüel 12 Temmuz 2019 kataloğu ile birlikte hemen hemen rutin tüm ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. İşte katalog görselleri ve detayları…

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN
Diğerlerini Gör

Çekmeceli Dolap

Bim Aktüel 12 Temmuz 2019 kataloğunun ilk ürünü Çekmeceli dolap olarak öne çıkıyor. 1 sınıf suntalamdan imal edilen bu dolap, oldukça modern bir tasarımla birlikte geliyor. 2 kapaklı ve 1 çekmeceli yapısıyla birlikte odalarda oldukça hoş görüntü oluşturacak söz konusu ürün 55 cm genişlik, 35 cm derinlikle birlikte geliyor. 189.90 TL fiyatla satılan ürün peşin fiyatına 6 taksitle alınabiliyor.

PHILIPS Epilatör

Yıkanabilir epilasyon başlığı bulunan söz konusu epilatör, hassas cımbız özelliğiyle birlikte çok fazla can yakmadan, tüyleri derinden alabiliyor. Temizleme fırçası ve daha birçok fonksiyonel özelliği bulunan söz konusu epilatör 2 yıl boyunca garantili olarak yalnızca 99.00 TL karşılığında müşterilere ulaştırılıyor.

Heifer Saç Kurutma Makinesi

Heifer markalı saç kurutma makinesi, yine Bim Aktüel kataloğunun dikkat çeken ürünlerinden oluyor. 2 kademeli hız ayarı, 3 kademeli ısı ayarıyla birlikte gelen söz konusu ürün sıcak ve soğuk üfleme özelliğiyle de kendini öne çıkarıyor. 2200 Watt güce sahip olan cihaz 59.90 TL karşılığında 2 yıl boyunca garantili olarak müşterilere ulaştırılıyor.

Fakir Dijital Cam Baskül

6 mm kalınlığında cam yüzeye sahip olan Fakir markalı dijital cam baskül, LCD ekran, 180 kg ölçme kapasitesi, 100 gr hassasiyet otomatik açma ve kapanma özelliği, 2 adet CD2002 pil ile çalışma fonksiyonuyla birlikte geliyor. Ürünün yanında piller hediye olarak veriliyor. 54.90 TL’ye satılan söz konusu baskül 2 yıl boyunca garantili olarak müşterilere ulaştırılıyor.

PARS Akülü ATV

Daha önce yayınlanan Bim Aktüel kataloglarında sık sık satışa çıkarılan PARS markalı Akülü ATV +3 yaş için uygun. 35 kg kapasitesi bulunan ürün 6V güçle birlikte çalışıyor. İleri ve geri vites özellikleriyle öne çıkan söz konusu araç, Ayak gazdan çekildiği anda otomatik olarak fren yapmanıza olanak tanıyor. Hareket halinde ise farları sürekli olarak yanıyor. 349.00 TL fiyat karşılığında satılıyor ve peşin fiyatına 6 taksitle alınabiliyor.

Bim Aktüel 12 Temmuz 2019 kataloğu ürünleri bu şekilde sıralanıyor. Bahsi geçen ürünler öne çıkan ürünlerdir. Bu ürünlerden çok daha fazlası katalogda yer almaktadır. Eğer tüm ürünleri görmek istiyorsanız hemen ilk paragrafın altındaki katalog görsellerine tıklayabilirsiniz.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN
Diğerlerini Gör

ssss

Tema Tasarım | Osgaka.com