Bim Aktüel 11 Ekim’den itibaren satışa çıkacak ürünler belli oldu. Tüm Bim marketlerde bulabileceğiniz söz konusu ürünler oldukça uygun fiyat karşılığında müşterilere ulaştırılıyor. Süpürgen ısıtıcıya, monttan yağmurluğa, bottan tayta kadar birçok ihtiyacınızı karşılayacağınız onlarca ürün var.

Bim Aktüel 11 Ekim 2019 Kataloğu

Bim Aktüel 11 Ekim 2019 kataloğu görselleri hemen alt bölümde yer almaktadır. Görsellere bakarak içerik ve fiyat karşılaştırması yapabilir, ürünlerin tamamını görebilir ve görsellerine göz atabilirsiniz. İşte Bim Aktüel 11 Ekim’den itibaren satışa çıkacak ürünler…

Bim Aktüel 11 Ekim 2019 Kataloğu Fırsat Ürünleri

Bim Aktüel 11 Ekim 2019 kataloğunda onlarca ürün var. Bu ürünlerin tamamı diğer satıcılara kıyasla uygun olsa da “kaçırılmayacak ürünler listesi” oluşturduk. Bu ürünler şuanda piyasada bulabileceğiniz fiyat – performans bakımından en zirvede ürünler. 11 Ekim itibarıyla kaçırmayınız.

Heifer Dik Durabilen Süpürge

Bim Aktüel 11 Ekim 2019 kataloğunda yer alan Heifer markalı dik durabilen süpürge, 79 dB ses seviyesiyle oldukça sessiz çalışıyor. Toz torbasız kullanılabilen ürün yıkanabilir filtresiyle her temizlendiğinde ilk günkü performansını sergiliyor. 800 W’lık emiş gücü bulunan bu ürün sadece 139.00 TL’ye satılıyor. Ürünü peşin fiyatına 6 taksitle satın alabiliyorsunuz. Ayrıca 2 yıl boyunca da garanti kapsamında.

Kumtel Çift Taraflı Elektrikli Isıtıcı

3 adet quartz tüpü, 3 kademeli gücü bulunan Kumtel markalı çift taraflı elektrikli ısıtıcı, 1800 Watt güçle birlikte soğuk kış aylarında yanınızda olacak. 99.00 TL’lik oldukça uygun fiyatı bulunan bu ısıtıcı yine peşin fiyatına 6 taksit imkanıyla ve 2 yıl boyunca garantisiyle birlikte satışa çıkarılıyor.

Kumtel Ankastre Set

Bim Aktüel 11 Ekim 2019 kataloğunun en can alıcı ürünü ise Kumtel’in ankastre seti oluyor. Siyah renkte imal edilen bu setin içerisinde fırın, ocak ve davlumbaz yer alıyor. Bu 3 ürünün özelliklerine katalog görsellerinden detaylı bir şekilde ulaşabilirsiniz. 899.00 TL’lik fiyat ve peşin fiyatına 6 taksit imkanıyla satılan set, 2 yıl boyunca da garantili olarak geliyor.

Bim Aktüel 11 Ekim 2019 kataloğunun detayları bu şekilde. 11 Ekim’den itibaren Türkiye’nin her noktasında yer alan Bim marketlerde bu ürünlere ulaşabilirsiniz. Ürünler stoklarla sınırlı geldiği için hemen tükenme riski oluyor. Bu sebepten dolayı sabah saatlerinde gitmeniz ürüne ulaşmanız açısından daha sağlıklı olacaktır.