Bim Aktüel 16 Ağustos 2019 Kataloğu Fırsatlarını Kaçırmayın!

Bim 16 Ağustos 2019 kataloğu yayınlandı. Birbirinden uygun fiyatlarla tüketiciye sunulan Bim Aktüel katalog ürünlerini almak için aceleci davranmanız faydanıza olacaktır. Çünkü stoklarla sınırlı olarak geliyor.
Bim Aktüel 16 Ağustos 2019 Kataloğu Fırsatlarını Kaçırmayın!
Bim Aktüel 16 Ağustos 2019 12:45

Bim Aktüel 16 Ağustos 2019 kataloğu ürünleri belli oldu. Bayramdan sonraki ilk Bim Aktüel kataloğu olarak dikkat çeken söz konusu katalogda onlarca farklı ürüne yer veriliyor. Her ihtiyaçtan her bütçeye uygun ürünler bulunuyor. Ev gereçleri, elektronik ürünler, mutfak ürünleri, kişisel ürünler gibi farklı ürün seçenekleri de yine Bim Aktüel 16 Ağustos 2019 kataloğuyla birlikte sunuluyor. İşte Bim Aktüel 16 Ağustos 2019 kataloğunda öne çıkanlar…

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN
Diğerlerini Gör

32″ Uydu Alıcılı TV

32″ yani 82 cm boyuta sahip olan söz konusu uydu alıcılı televizyon 1366 x 768 px ekran çözünürlüğüyle birlikte geliyor. 2 farklı USB girişi ve resim oynatabilme özellikleri bulunuyor. Yine üründe 2 farklı HDMI girişi, PC Audio girişi, geniş görüş açısı, 2 farklı 10 Watt’lık muhteşem ses çıkış gücü bulunuyor. Dahili uydu alıcı da yine ürünle birlikte sunuluyor. 799.00 TL’lik söz konusu ürün peşin fiyatına 6 taksit imkanıyla 2 yıl boyunca garantili olarak geliyor.

8 Bölmeli Çift Kapaklı Dolap

Bim Aktüel 16 Ağustos 2019 kataloğunda yer alan bir diğer ürün ise 8 bölmeli çift kapaklı dolap oluyor. CE sertifikalı 1.sınıf suntalamdan imal edilen söz konusu ürün oldukça sadedir. Beyaz renkle birlikte gelmektedir. 174 cm uzunluğu, 45,6 cm genişliği ve 26,8 cm derinliği bulunmaktadır. Dilerseniz banyoda, dilerseniz mutfakta, dilerseniz yatak odasında her amaca uygun olarak kullanabilirsiniz.

PHILIPS Buhar Kazanlı Ütü

Çıkarılabilir su haznesine sahip, 100 gram / dakika sürekli buhar özelliği bulunan bu ürün özellikle modern tasarımıyla birlikte performansı gibi göze hitabıyla da dikkat çekiyor. Ütüleme esnasında su dolumu yapabiliyor, kireç temizleme zamanını ses ve ışıklarla öğrenebiliyorsunuz. Ürün de 22 dakikalık ısınma süresi bulunuyor ve ütü seramik tabana sahip bir şekilde geliyor. Dikey buhar püskürtebilen bu ütü 459,00 TL’ye peşin fiyatına 6 taksit imkanıyla birlikte satılıyor. 2400 w güç üretiyor. 2 yıl boyunca da garantisi bulunuyor.

Kiwi Işıklı Cam Kettle

Kiwi tarafından üretilen oldukça modern görünüme sahip olan söz konusu ışıklı cam kettle, paslanmaz çelik gizli ısıtma elemanı; susuz çalışmayı engelleyen emniyet sistemiyle birlikte öne çıkıyor. 69.90 TL’lik fiyatla birlikte 2 yıl boyunca garantili olarak satılıyor.

Bim Aktüel 16 Ağustos 2019 kataloğu ürünleri bu şekilde sıralanıyor. Bu sıraladıklarımız yalnızca öne çıkanlar. Diğer tüm ürünler katalog görsellerinde, yani ilk paragrafın altında yer alan galeride yer alıyor. Galeriye bakınarak Bim Aktüel 16 Ağustos 2019 kataloğunun tüm ürünlerini görüntüleyebilirsiniz.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN
Diğerlerini Gör

ssss

Tema Tasarım | Osgaka.com