Bim Aktüel 2 Ağustos 2019 Kataloğu Yayınlandı! Çok Uygun Fiyatlı Ürünler Geliyor!

Bim Aktüel 2 Ağustos 2019 Kataloğu Yayınlandı! Çok Uygun Fiyatlı Ürünler Geliyor!
01.08.2019 - 09:05
455
A+
A-

Bim 2 Ağustos 2019 kataloğu yayınlandı. Uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli birçok ürünün yer aldığı söz konusu katalogdaki ürünler stoklarla sınırlı geliyor. Bu sebepten dolayı alma noktasında aceleci davranmanız faydanıza olacaktır. 2 Ağustos tarihi itibarıyla size en yakın BİM markete giderek söz konusu ürünlere ulaşabilirsiniz. İşte Bim Aktüel 2 Ağustos 2019 kataloğu detayları…

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN
Diğerlerini Gör

Kumtel Tavuk Çevirmeli Turbo Fırın 70 L

Kumtel tarafından üretilen tavuk çevirmeli 70 L geniş iç hacme sahip olan söz konusu fırın oldukça hoş iç aydınlatmaya sahiptir. Zil uyarısı, zaman ayarı ve yoğunlaşması bulunan söz konusu fırın, ayarlanabilir termostatı, yanında gönderilen birer adet emaye tepsisi ve yuvarlak tepsisiyle birlikte dikkat çekiyor. 2500 Watt güce sahip olan bu fırın 349.00 TL’ye müşterilere ulaştırılıyor. 2 yıl boyunca garantisi bulunuyor ve peşin fiyatına 6 taksitle alınabiliyor.

King Türk Kahve Makinesi Kısmet

King markalı Kısmet modelli Türk kahve makineleri şuanda piyasada yer alan en kaliteli ürünlerden birisi olarak dikkat çekiyor. Tam 4 yıl boyunca garantili olan söz konusu üründe mükemmel kahve tadı oluşuyor. Yapmanız gereken tek şey gerekli su, kahve ve şekeri eklemek. Ardından makine sizin için köpüklü ve mükemmel tadı bulunan bir kahve yapıyor. Közde pişirme özelliği de bulunan bu kahve makinesi 219.00 TL’ye satılıyor ve yine peşin fiyatına 6 taksitle alınabiliyor.

Kumtel Cam Davlumbaz

163 Watt güce sahip olan Kumtel markalı söz konusu cam davlumbaz, 50 cm boyutuyla ve tamamıyla cam yapısıyla birlikte oldukça hoş ve modern bir görünüm oluşturuyor. Düşük ses seviyesiyle birlikte öne çıkan ürün 3 farklı hız seçeneğiyle çalışmaktadır. Aydınlatma lambası, yıkanabilir alüminyum filtresiyle birlikte fiyatının karşılığını veriyor. 229.00 TL’ye satılan ürün yine 2 yıl boyunca garantili ve peşin fiyatına 6 taksitli.

Kumtel Set Üstü Ocak

Bir diğer Kumtel ürünü 2 Ağustos tarihli Bim Aktüel kataloğundaki Set üstü ocak oluyor. 8 mm cam ve 4 gözlü ocağıyla birlikte öne çıkan bu ürün otomatik çakmağıyla birlikte büyük bir yükten kurtarıyor. Ürün doğalgaz ayarlı olarak geliyor. Eğer tüp yani LPG kullanıyorsanız bud durumda ücretsiz çevrilebilmektedir. 299.00 TL’lik söz konusu ocak 2 yıl boyunca KUMTEL garantisi altında satılıyor. Ayrıca peşin fiyatına 6 taksitle satın alınabiliyor.

Bim Aktüel 2 Ağustos 2019 kataloğunda öne çıkan ürünler bu şekilde sıralanıyor. Kalite – fiyat odaklı söz konusu ürünleri asla kaçırmayın. Çünkü dış satıcılarda asla bu fiyata bulamazsınız. Eğer tüm Bim Aktüel 2 Ağustos 2019 kataloğu ürünlerini görmek istiyorsanız, hemen ilk paragrafın altında yer alan galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN
Diğerlerini Gör