Bim Aktüel 20 Eylül 2019 Kataloğu – Tüm Ürünler Bugün Satışta!

Bim Aktüel 20 Eylül 2019 Kataloğu – Tüm Ürünler Bugün Satışta!
Bim Aktüel 20 Eylül 2019 09:00

Katalog üzerinden içerik ve kalite karşılaştırma yapma imkanı tanıyan Bim Aktüel kataloglarının 20 Eylül tarihlisi yayınlandı. Ev gereçleri başta olmak üzere birçok ihtiyacınıza karşılayabileceğiniz ürünlerden oluşan Bim Aktüel 20 Eylül 2019 kataloğunda fiyatlar oldukça dip seviyelerde tutulmuş. Bu fiyatlara farklı satıcılarda benzer ürünleri bulmanız oldukça zor. İşte Bim Aktüel 20 Eylül 2019 kataloğu görselleri…

Bim Aktüel 20 Eylül Katalog Görselleri

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN
Diğerlerini Gör

Bim Aktüel Öne Çıkan Ürünler

Bim Aktüel 20 Eylül kataloğunda öne çıkan ürünlerinin tanıtımını yaparak, sizlere katalogla ilgili daha net bilgiler verebileceğiz.

Fakir Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi

Bim Aktüel kataloğunun en dikkat çeken ürünü Fakir markalı toz torbasız elektrik süpürgesi oluyor. 4A enerji performansıyla birlikte oldukça düşük enerji tüketimi bulunan bu süpürgede 1.5 litrelik toz haznesi yer alıyor. 5 metrelik güç kablosunun da yer verildiği süpürge kırmızı ve siyah renk tasarımlarıyla oldukça modern bir görüntüye sahip. Vakum özelliği, kenar köşe aparatı, mobilya temizleme aparatı, yer aparatı gibi birçok farklı ekle birlikte gelen Fakir toz torbasız elektrik süpürgesi 2 yıl boyunca garantili olarak 479.00 TL’ye satılıyor. Ayrıca peşin fiyatına 6 taksitle satın alınabiliyor.

Tefal Buharlı Ütü

Bim Aktüel kataloğundaki bir diğer öne çıkan ürün ise Tefal Buharlı ütü oluyor. 2400 W güce sahip söz konusu buharlı ütü mor – beyaz renk tasarımıyla birlikte geliyor. 2 yıl boyunca garantisi bulunuyor. 140 gr şok buhar, 35 gr / dk sürekli buhar özelliği bulunan söz konusu Tefal buharlı ütü 189.00 TL karşılığında peşin fiyatına 6 taksit imkanıyla satın alınabiliyor.

Yatak Örtüleri

Bim Aktüel 20 Eylül 2019 kataloğunda hem çift, hem de tek kişilik yatak örtülerine yer veriliyor. 200 X 220 cm boyutları bulunan çift kişilik çok amaçlı yatak örtüsü oldukça hoş bir tasarıma sahip. Çıtçıtlı olan söz konusu yatak örtüsünün farklı desenleri bulunuyor ve 49.90 TL’ye satılıyor.

Bir diğer yatak örtüsü ise tahmin edeceğiniz üzere tek kişilik yatak örtüsü oluyor. 160 x 220 cm boyutlardaki tek kişilik yatak örtüsü yine çıtçıtlı tasarımla birlikte geliyor ve 39.90 TL’ye müşterilere ulaştırılıyor.

Bim Aktüel 20 Eylül 2019 kataloğunda öne çıkan ürünler bu şekilde sıralanıyor. Fiyat – performans ürünleri olarak dikkat çeken söz konusu katalog ürünleri stoklarla sınırlı olarak geliyor. Ortalama olarak 2 gün içerisinde de hemen hemen tüm Bim marketlerde tükeniyor. Bu yüzden eğer ihtiyacınız olan bir ürün varsa stoklarda tükenmeden satışa çıktığı ilk gün almaya çalışmalısınız.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN
Diğerlerini Gör

ssss

Tema Tasarım | Osgaka.com