Bim Aktüel 23 Ağustos 2019 Kataloğu Yayınlandı! Onlarca Farklı Ürün Satışta…

Bim Aktüel 23 Ağustos 2019 Kataloğu Yayınlandı! Onlarca Farklı Ürün Satışta…
22.08.2019 - 13:00
491
A+
A-

Bim Aktüel 23 Ağustos 2019 kataloğu nihayet yayınlandı. Bim Aktüel takipçileri tarafından günlerdir beklenen katalogda oldukça kaliteli ürünler çok düşük fiyatlarla satılıyor. Bim Aktüel takipçilerinin bileceği üzere bu ürünlerin tamamı stoklarla sınırlı geldiğinden dolayı alma noktasında aceleci davranmanızda fayda var. Aksi takdirde stoklar tükenecek ve ürünlere ulaşmanız zor olacaktır. Şube Şube ürün aramak istemiyorsanız 23 Ağustos sabahı size en yakın Bim Markete gitmelisiniz. İşte Bim Aktüel 23 Ağustos 2019 kataloğunda öne çıkan ürünler…

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN
Diğerlerini Gör

Keysmart Bulaşık Makinesi

Bim Aktüel kataloğunun en dikkat çeken ürünü Keysmart markalı bulaşık makinesi oluyor. Arçelik A.Ş. servis garantisiyle birlikte gelen söz konusu ürün A+ enerji sınıfına sahip şekilde geliyor. Paslanmaz çelik gövdesiyle birlikte çok uzun yıllar en ufak deforme olmadan kullanabileceğiniz söz konusu ürün su taşma emniyet sistemine, tuz uyarı ışığına, A seviye kurutma performansına sahiptir. 1.049 TL fiyatı bulunan bu ürün peşin fiyatına 6 taksitle birlikte de alınabiliyor. Aynı zamanda 2 yıl boyunca garantili olarak satılıyor.

Arnica Blender Seti

Bim Aktüel 23 Ağustos 2019 kataloğunda oldukça uygun fiyat karşılığında satılan Arnica markalı blender seti paslanmaz çelik bıçaklarla birlikte yine aynı bulaşık makinesi gibi onlarca yıl rahatlıkla kullanılabilir. Çift kademeli hız ayarı, turbo fonksiyonu ve ergonomik tasarımıyla birlikte dikkat çeken söz konusu setin 1.1 litre kapasiteli parçalama haznesi, easytouch tuş sistemi ve 700 ml ölçme kabı bulunmaktadır. Tüm bu özelliklerin yer aldığı 1200 W güç üreten blender seti 149.00 TL’ye satılıyor ve peşin fiyatına 6 taksitle alınabiliyor.

PHILIPS Epilatör

Bir diğer Bim Aktüel 23 Ağustos 2019 kataloğu ürünü ise PHILIPS markalı epilatör oluyor. Yıkanabilir epilasyon başlığı, hassas cımbızlarla birlikte vücuda en az tahriş veren sistemi, tüyleri çekme hissi olmadan kıl alma ve temizleme fırçasıyla birlikte 2 yıl boyunca garantili olarak 99.00 TL’ye satılıyor. Diğer ürünlerde olduğu gibi bu üründe peşin fiyatına 6 taksitle alınabiliyor.

Bim Aktüel 23 Ağustos 2019 kataloğunda öne çıkan ürünler bu şekilde sıralanıyor. Katalog sadece bu ürünlerle sınırlı değil. Bu ürünlerin yanı sıra onlarca farklı ürün daha bulunuyor. Tüm bu ürünleri görüntülemek istiyorsanız galerimizde bulunan katalog görsellerine göz atabilirsiniz.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN
Diğerlerini Gör