Bim Aktüel 27 Eylül 2019 Kataloğu Yayınlandı! Bu Ürünleri Kaçırmayın

Bim Aktüel 27 Eylül 2019 Kataloğu Yayınlandı! Bu Ürünleri Kaçırmayın
Bim Aktüel 26 Eylül 2019 09:04

Bim Aktüel 27 Eylül 2019 kataloğu fırsatlarını kaçırmayın. Cep telefonu, set ütü ocak, mini fırın, taşınabilir şarj aleti, saç kurutma makinesi, kek kalıbı, borcam ve çok daha fazlasının satışa çıkarıldığı Bim Aktüel 27 Eylül 2019 kataloğu fiyatları oldukça uygun. İşte detaylar…

Bim Aktüel 27 Eylül 2019 Kataloğu

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN
Diğerlerini Gör

Bim Aktüel 27 Eylül 2019 Kataloğu Fırsat Ürünleri

Bim Aktüel 27 Eylül 2019 kataloğu fırsat ürünlerini asla kaçırmayın. Çünkü şuanda aynı ürünleri piyasada en uygun fiyatlara BİM’de bulabilirsiniz. Uygun fiyatlı onlarca ürüne yer verilen Bim Aktüel kataloğunda ki fırsat ürünleri şu şekilde sıralanıyor…

Xiaomi Redmi Go Cep Telefonu

Bim Aktüel 27 Eylül 2019 kataloğunun ilk fırsat ürünü Xiaomi markalı Redmi Go cep telefonu oluyor. 2 yıl boyunca Xiaomi Türkiye garantili olan söz konusu cep telefonu Quad Core 1.4 Ghz 4 çekirdekli işlemci, 8 MP arka kamera, 5 MP ön kameraya sahip şekilde geliyor. 3000 mAh batarya kapasitesi bulunan söz konusu cep telefonunda 8 GB dahili depolama alanı ve 16 GB RAM bulunuyor. 5 inçlik ekran boyutu bulunan telefonda Android 8.1 Oreo işletim sistemi de yer alıyor. 2 yıl boyunca garantili bu cep telefonu 599.00 TL’ye satın alınabiliyor.

KUMTEL Cam Set Üstü Ocak

Bir Diğer Bim Aktüel fırsat ürünü KUMTEL markalı cam set üstü ocak oluyor. 8 mm camı bulunan ocağın 4 gözü bulunuyor. Otomatik çakmaklı söz onusu ocak, kolay temizlenebilir siyah cam yüzeye sahiptir. Bu sebepten dolayı artık yemek kalıntıları, yağlar v.s. korkulu rüyanız olmayacaktır. Leke tutmaz. Doğalgaz ayarlı olarak gelen ürün LPG’ye dönüştürülebilir ve bu dönüşüm ücretsiz olarak servis tarafından yapılmaktadır. 299.00 TL’lik bu ocak peşin fiyatına 6 taksitle alınabiliyor ve 2 yıl boyunca garantili olarak satılıyor.

Fakir Saç Kurutma Makinesi

BİM’e şimdiye kadar gelmiş ürünler arasında en kaliteli ürünlerden olan Fakir saç kurutma makinesi 2 farklı hız ayarı, 3 farklı sıcaklık ayarıyla birlikte dikkat çekmektedir. Difüzör sayesinde saça çok daha dolgun ve hacimli şekil verebilme imkanı sunulan saç kurutma makinesinde ayrıca hava yönlendirme başlığı da bulunmaktadır. Soğuk ve sıcak ayarı bulunan saç kurutma makinesi 79.00 TL’ye satılıyor ve peşin fiyatına 6 taksitle alınabiliyor. 2200 W güce sahip bu ürün 2 yıl boyunca da garantili.

BİM Aktüel 27 Eylül 2019 kataloğu fırsat ürünleri bu şekilde sıralanıyor. Eğer tüm ürünleri görmek istiyorsanız galerimizdeki aktüel sayfalarının fotoğraflarına göz atabilir, içerik ve kalite karşılaştırması yapabilirsiniz.

 

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN
Diğerlerini Gör

ssss

Tema Tasarım | Osgaka.com