4 Ekim’den itibaren Bim Marketlerde satışa çıkarılacak olan ürünlerin yer aldığı Bim Aktüel 4 Ekim 2019 kataloğu yayınlandı. 1 hafta süreyle A’dan Z’ye tüm şehirlerde yer alan Bim marketlerde bulabileceğiniz söz konusu ürünler şuanda piyasada bulabileceğiniz en düşük fiyatla geliyor. İşte Bim Aktüel 4 Ekim 2019 kataloğu ürünleri…

Bim Aktüel 4 Ekim 2019 Kataloğu

Bim Aktüel 4 Ekim 2019 Kataloğu Fırsat Ürünleri

Bim Aktüel 4 Ekim 2019 kataloğunda çok sayıda fırsat ürünü bulunuyor. Bu ürünler, şuanda piyasada bulabileceğiniz en uygun fiyatlı ürünler olarak dikkat çekiyor. Cep telefonu başta olmak üzere, ütü ve elektrikli süpürgeden oluşuyor. Diğer tüm ürünler görmek için galerimize göz atmalısınız.

Meizu Note 8 64 GB Cep Telefonu

Meizu tarafından üretilen Note 8 modelli 64 GB dahili depolama alanına sahip bu cep telefonu 1.8 GHz Octa Core işlemciye, parmak izi okuyucuya, 4 GB RAM’e, 6 inç ekran boyutuna, 12+5 MP arka kamera, 8 MP ön kameraya, çift sim kart özelliğine, 3.600 mAh batarya kapasitesine ve Android 8.1 Oreo işletim sistemine sahip şekilde geliyor.

Tefal Buhar Kazanlı Ütü 6.6 Bar

Bim Aktüel 4 Ekim 2019 kataloğunda yer alan bir diğer ürün Tefal markalı 6.6 Barlık buhar kazanlı ütü oluyor. Otomatik kapanma özelliği bulunan bu ürün kireç avcısı özelliğiyle birlikte asla kireç tutmuyor. Ayrıca Durilium Autoclean Tabana sahip şekil geliyor. 599.00 TL satış fiyatı bulunan bu ürün peşin fiyatına 6 taksitle 2 yıl boyunca garantili olarak alınabiliyor.

 Arnica Cyclone Elektrikli Süpürge

Bim Aktüel 4 Ekim 2019 kataloğunda yer alan fırsat ürünlerinden diğeri ise Arnica markalı Cyclone teknolojisine sahip elektrikli süpürge oluyor. Dar uçlu borusu bulunan söz konusu süpürgede koltuk temizleme aparatı, perde fırçası, aksesuar askısı, yüksek performanslı yeni süpürme ucu, yıkanabilir filtre, 2.5 litrelik toz haznesi yer alıyor. 3 yıl boyunca garantisi bulunan söz konusu ürün 349.00 TL’ye satılıyor ve peşin fiyatına 6 taksitle alınabiliyor.

Bim Aktüel 4 Ekim 2019 kataloğu ürünleri bu şekilde sıralanıyor. Uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli onlarca ürüne yer verilen katalogda elektronik ürünlerden kişisel ürünlere, ev gereçlerinden mutfak eşyalarına kadar onlarca farklı seçenek var. Stoklarla sınırlı bu ürünleri almak için acele edin.