Bim Aktüel 9 Ağustos 2019 Kataloğu Yayında! Ürünler Tüm BİM Marketlerde Satışa Çıkıyor…

Bim Aktüel 9 Ağustos 2019 Kataloğu Yayında! Ürünler Tüm BİM Marketlerde Satışa Çıkıyor…
08.08.2019 - 10:35
308
A+
A-

Bim Aktüel 9 Ağustos 2019 kataloğundan Kurban Bayramı öncesinde çok uygun fiyatlarla Kurban ihtiyaçlarınızı ve bunun yanı sıra temel ev ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Peki Bim Aktüel 9 Ağustos 2019 kataloğunda neler var? Biz sizler için öne çıkan ürünleri sıraladık. Tüm ürünleri hemen paragrafın altında yer alan katalog görsellerinden bulabilirsiniz. Ürünlerin tamamı uygun fiyat ve yüksek kalite satış anlayışıyla birlikte müşterilere ulaştırılmaktadır. İşte Bim Aktüel 9 Ağustos 2019 kataloğu detayları…

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN
Diğerlerini Gör

Regal Derin Dondurucu

Kurban Bayramı öncesinde en büyük ihtiyaçlardan birisi derin dondurucu oluyor. Bim Aktüel 9 Ağustos 2019 kataloğunda satışa çıkarılan REGAL markalı söz konusu derin dondurucu A+ enerji sınıfına mensup bir şekilde 3 bölmeli olarak üretilmiştir. 112 litre brüt, 102 litre net hacmi bulunan bu derin dondurucu 2 yıl boyunca VESTEL servis güvencesiyle birlikte geliyor ve 649.00 TL’ye satılıyor. Aynı zamanda ürünü herhangi bir vade farkı ödemedne peşin ifyatına 6 taksitle alabiliyorsunuz.

Arnica Kıyma Makinesi

Bir diğer Bim Aktüel 9 Ağustos 2019 kataloğu ürünü ise Arnica kıyma makinesi oluyor. Açma, kapama, geri sarma, aksesuar bölümü, 2 adet paslanmaz, yıpranmaz çelik kıyıcı silindiri ve kablo yuvasıyla birlikte oldukça alternatif olan söz konusu ürün 1400 W güçle birlikte herhangi bir sorun çıkarmadan basit bir şekilde etleri kıymaya çevirmenizi sağlayacaktır. 299.00 TL’lik bu ürün peşin fiyatına 6 taksitle alınabiliyor ve 3 yıl garantisi bulunuyor.

Altus Tost Makinesi

Bim Aktüel kataloğunda Kurban Bayramı için çok fazla ürün var. Bu ürünlerin tamamını galeriden görebilirsiniz. Bu ürünlerin ardından gelen Tost makinesi, ALTUS markasıyla birlikte kalitesini gösteriyor. 6 dilimli olan ürün 1800 Watt güç üretmektedir. 3 kademede ısı ayarıyla birlikte istediğiniz sıcaklıkta tost veya ızgara yapmanıza olanak tanır. Çıkarılabilir ve yıkanabilir plakalarıyla çok kolay temizlik yapabileceğiniz tost makinesi, 180 derece açılabilme özelliğine sahip olarak 159.00 TL’ye müşterilere ulaştırılmaktadır. Ürün aynı zamanda peşin fiyatına 6 taksitle de alınabiliyor.

Bim Aktüel 9 Ağustos 2019 kataloğundaki öne çıkan ürünler bu şekilde sıralanıyor. Tüm ürünleri galeriden görebilirsiniz. Fiyat olarak oldukça düşük fiyatlara yüksek kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz. Söz konusu ürünler farklı satıcılarda oldukça yüksek fiyatlar karşılığında müşterilere ulaştırılmaktadır. Ayrıca ürünlerin tamamı stoklarla sınırlı geldiğinden dolayı alma noktasında aceleci davranmalısınız. Çünkü sadece birkaç gün içerisinde tüm Bim Aktüel ürünleri tükenecektir.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN
Diğerlerini Gör