BİM 28 Eylül 2018 aktüel kataloğunda geçmiş aylarda gelen Kompresör yer alıyor. İlk geldiği sıralarda çok büyük ilgi toplayan Kompresör, gün bitmeden neredeyse tüm mağazalarda tükenmişti. Küçük boyutları ve yüksek gücüyle birlikte öne çıkan uygun fiyatlı bu kompresör kredi kartına taksit imkanıyla satın alınabiliyor.

4 Farklı Şişirme Ucu

4 farklı şişirme ucu bulunan ürün, birçok şeyi şişirmenizde yardımcı oluyor. Yolda lastiğin havası iner veya ince bir patlak meydana gelirse diye arabanızda taşıyabileceğiniz kompresör lastik şişirebiliyor. Bunun yanı sıra şişme yatak, deniz botu v.b. ürünleri şişirebiliyor. Bu sayede birçok ihtiyacınızı karşılayabiliyorsunuz.

Maksimum Basınç

150 psi basınç değeri bulunan söz onusu kompresör bu basıncıyla birlikte lastik v.s. şişirirken sizi herhangi bir şekilde zora sokmuyor. Çok kısa süre içerisinde şişirme sağlayabiliyor.

Giriş Voltajı

12V giriş voltajı bulunuyor. Araç çakmaklığı girişi bulunan kompresör, 3 metre kablo uzunluğuyla birlikte aracın istediğiniz lastiğine ve uzaklığına ulaştırılabiliyor. En uzakta yer alan arka lastikler için de araç içerisinden arka kapıya cihazı uzatıp, arka kapıdan dışarı çıkarırsanız daha rahat şişirme sağlayabilirsiniz.

Basınç Göstergesi

Kompresörlerin çoğunda yer alan basınç göstergesi bu üründe de yer alıyor. Bu sayede neye ne kadar hava bastığınızı görebilir, fazla veya düşük hava basmazsınız. Şişme yatak, bot gibi ürünler çok hassas oluyor. Hemen patlayabiliyor. Gösterge sayesinde hemen patlamasının önüne geçiyorsunuz.

Fiyat

Ürün 79.90 TL karşılığında satılıyor. Ayrıca ürünü peşin fiyatına 6 taksitle birlikte satın alabiliyorsunuz. Diğer satıcılara göre çok uygun fiyatla BİM’den alabileceğiniz bu ürünü almak istiyorsanız belirtilen tarihten itibaren erken vakitte BİM’de olmanız gerekiyor. Çünkü hemen tükenebiliyor.