28 Temmuz 2022 19:34 Güncelleme : 28 Temmuz 2022 19:34

Bim Yarın İndirim Günü! Bomba İndirimlerle Dolu Bim Aktüel Katalogu Yayınlandı İşte Cuma Günü İndirimleri

Bim Yarın İndirim Günü! Bomba İndirimlerle Dolu Bim Aktüel Katalogu Yayınlandı İşte Cuma Günü İndirimleri

29 Temmuz Cuma günü aktüel ürünler kataloğunda harika fırsatlar yer alıyor. BİM getirdiği ürünleri uygun fiyatlar ile vatandaş ile buluşturuyor. Cuma günü indirim başlıyor. 29 Temmuz Cuma günü aktüel ürünler kataloğu.

BİM yayınlamış olduğu aktüel ürünler katalogu ile her hafta ucuz ürünleri satışlarını gerçekleştiriyor. Özellikle her hafta getirmiş olduğu yeni ürünlerin satışlarını tüm BİM mağazalarında gerçekleştiren firma 29 Temmuz Cuma günü itibariyle de harika ürünlerin tamamını getiriyor.

Yemek masası ürünleri ve özellikle de yaz aylarında kullanabileceğiniz ürünlerin tamamını BİM aktüel ürünler kataloğunda bulabilirsiniz. 29 Temmuz Cuma günü kataloğunda teknolojik ürünlerden ev aletlerine, kişisel bakımdan küçük Ev aletlerine kadar pek çok farklı ürünü bulabilirsiniz. 29 Temmuz Cuma aktüel ürünler kataloğunda neler yer alıyor? Haber detayımızda görebilirsiniz. 

Aktüel Ürünlerde Neler Var?

BİM aktüel ürünler kataloğunu kısa süre önce yayınladı. Yeni haftaya yemek masası ürünleri ve mutfakta kullanabileceğiniz kullanışlı ürünler ile giriş yapmak isterseniz Bim mağazalarından satın alabilirsiniz. aktüel ürünler kataloğunda yer alan ve satışı gerçekleştirilecek ürünlerin tamamı 29 Temmuz Cuma gününden itibaren sizleri bekliyor.

BİM getirmiş olduğu ürünler ile her zaman vatandaşlara uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. Aktüel ürünlerde de bunu görüyoruz. Özellikle yaz aylarında kullanışlı olan ve mutfağınızda kullanabileceğiniz ürünleri bulabilirsiniz. Hemen aşağıda yer alan ürünlerin tamamı bu haftadan itibaren BİM mağazalarındaki yerini alacak.

BİM mağazalarına getirilecek olan aktüel ürünleri tamamının yer aldığını ve sınırlı sayıda getirildiğini söylemek gerekiyor. Almak istediğiniz ürün ya da ürünleri temin edebilmek için erken saatlerde BİM mağazalarına gitmelisiniz.

Aktüel Ürünlerde Neler Var?

29 Temmuz Cuma Aktüel Ürünler Kataloğu

• Dertsiz Masa Örtüsü, 89,00 TL
• Dertsiz Runner 32,50 TL
• 6’LI Amerikan Servisi, 69,00 TL
• Melamin Tepsi Çeşitleri, 39,00 TL
• 2’li Mutfak Halısı, 79,00 TL
• Melamin Kayık Tabak Çeşitleri, 32,50 TL
• Melamin BihaleKepçe Altlığı Çeşitleri, 18,50 TL
• LAV 3’lü Botalı Ayaklı Sunum Bardağı, 49,50 TL

Etiketler

Aktüel Ürünler  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış