Bir Anne, Bebeğine Deterjan İçirip Balkondan Aşağı Atarak Öldürdü!

Taylan'da henüz 18 yaşında olan cani anne, yeni doğurduğu bebeğine deterjan içirip balkondan aşağı atarak ölmesine sebebiyet verdi.
Bir Anne, Bebeğine Deterjan İçirip Balkondan Aşağı Atarak Öldürdü!
Gündem, Yaşam 6 Ağustos 2019 13:21

Tayland’ın Nonthaburi şehrinde henüz 18 yaşında olan cani anne, geçtiğimiz hafta Salı günü yeni doğurduğu bebeğini siyah bir poşetin içerisine koyarak 3. kattan aşağıya fırlattı. Konteyner kernarına çarpan yeni doğan bebek, ardından da içerisine düştü. Bir komşu tarafından ağır yaralanmış bir şekilde rastgele bulunan bebek, hastaneye kaldırılmasının ardından geçen birkaç gün de hayatını kaybetti.

Polisin yayınladığı binaya ait güvenlik kamerası görüntülerinde siyah poşet içerisindeki bebeğin sert bir şekilde çöp konteynerine çarptığı ve ardından içerisine düştüğü görülürken, olaydan sonra kaçan anne ve 23 yaşındaki erkek arkadaşı Jay yakalandı.

Olay yerine getirilen anne, polise çocuğunu nasıl attığını anlatarak ifade verdi. Evdeyken, aniden karnında bir sıkışıklık hissettiğini ve ardından tuvalete gittiğini, bebek doğunca, erkek arkadaşından olmaması sebebiyle ondan gizlemek istediğini ifade etti.

İlk Deterjan İçirmiş

Panik yapınca ilk olarak bebeğin üzerine zehirli deterjan döktüğünü ve ardından cani bir şekilde ağzına boşalttığını, poşete koyarak balkondan aşağıya fırlattığını söyleyen anne kan dondurdu.

Olaydan hiçbir şekilde haberi olmadığını ifade eden erkek arkadaşı ise, olay günü kız arkadaşının tuvalet bezi almasını istediğini ve evde kendisini tek başına bırakmasını istediğini aktardı. Bir süre sonra tekrardan eve geldiğini ve kız arkadaşının evi temizlediğini gördüğünü, bundan dolayı hiçbir şey fark etmediğini anlattı.

ssss

Tema Tasarım | Osgaka.com