12 Şubat 2022 11:30 Güncelleme : 11 Şubat 2022 23:14

Bir Zamanlar Çukurova'nın İpini Mahkum Kesti! Eğer Böyle Devam Ederse Final Yapacak! Murat Ünalmış'tan Sonra Eskisi Gibi Olmadı!

Bir Zamanlar Çukurova'nın İpini Mahkum Kesti! Eğer Böyle Devam Ederse Final Yapacak! Murat Ünalmış'tan Sonra Eskisi Gibi Olmadı!

ATV kanalında yayınlanan ve 4.sezonuna devam eden dizi Bir Zamanlar Çukurova hakkında final haberleri duyuldu. Bir süredir FOX TV kanalında yayınlanmakta olan Mahkum dizisinin altında kalan Bir Zamanlar Çukurova sevenleri çok üzecek gibi görünüyor!

Bir Zamanlar Çukurova Kadrosuyla Büyülüyor!

ATV kanalında yayınlanmakta olan dizi  Bir Zamanlar Çukurova, her perşembe akşamı izleyici ile buluşuyor. Sevilen dizi şu anda 4. sezonuna tüm hızıyla devam ediyor. Ünlü yönetmen Murat Saraçoğlu'nun yönetmenliğini üstlendiği dizi senaryosuyla izleyicilerden tam not alırken, aynı zamanda oyuncu kadrosuyla da gözleri üzerine çevirmeyi başarıyor. Dizinin kadrosunda İbrahim Çelikkol, Furkan Palalı, Hilal Altınbilek, Hülya Darcan, Bülent Polat, Serpil Tamur, Sibel Taşçıoğlu, Aras Şenol, Polen Emre, İlayda Çevik, Erkan Bektaş yer alıyor. Aynı zamanda,  Bir Zamanlar Çukurova dizisi nerede çekim yapıldığı konusunda izleyenlerde merak uyandırırken, daha sonra ortaya çıkan bilgilere göre Adana ve Mersin illerinde çekimlerin yapıldığı öğreniliyor.  

Bir Zamanlar Çukurova Kadrosuyla Büyülüyor!

Murat Ünalmış Gitti Reytingler Düştü!

 Bir Zamanlar Çukurova dizisi çok zor sınavlar içerinde olan bir aşkın hikayesini izleyenlere sunuyor. Dönem dizisi olan Bir Zamanlar Çukurova, 1970'li yıllarda geçmektedir.  Dizi geçtiği dönemin ambiyansını izleyenlere oldukça iyi bir şekilde yansıtmayı başarmış olan nadir yapımlardan biridir.  Bir Zamanlar Çukurova'nın yabancı ve ünlü bir film olan Days Of Heaven filminden uyarlanmış olduğu biliniyor. Dizi yayına başladığı ilk zamandan beri reyting sıralamalarını korurken, son zamanlarda yeni yayınlanmaya başlayan ve FOX TV kanalında yayınlanan Mahkum dizisinin gerisinde kaldı. Bu duruma tepki gösteren dizi hayranları, Murat Ünalmış'ın diziden ayrılmasının reytinglerin düşmesine neden olduğunu öne sürdü. 

Murat Ünalmış Gitti Reytingler Düştü!

Final Yapması Bekleniyor!

 Bir Zamanlar Çukurova ve Mahkum dizisinin aynı zamanda başlamış olması izleyicilerin Mahkum dizisine yönelmesine neden oldu. Bir süredir reyting sıralamalarında birinciliği bırakmayan Mahkum dizisi, yine listenin başını kimseye vermedi.  Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yavaş yavaş reytingleri kaybetmesi ise akıllara final sorusunu getirdi. Şuan 4. sezonuna devam eden dizi hakkında henüz bir final kararı alınmasa da, bu şekilde düşüş yaşanması nedeniyle diziye artık final yapabilir gözüyle bakılıyor. İzleyiciler dizide Murat Ünalmış'ın da olmaması reyting durumunu etkilediğini ve dönmesi gerektiğini savunsalar da ünlü oyuncu daha yaptığı açıklamalarda diziye dönmek istemediği konusunda kısa bir açıklamada bulunmuştu. 

Final Yapması Bekleniyor!

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış