22 Kasım 2022 08:05 Güncelleme : 22 Kasım 2022 08:05

Boşanma kararıyla şok eden Merve Boluğur maneviyata yöneldi! O paylaşımlarıyla herkesi şaşırttı

Boşanma kararıyla şok eden Merve Boluğur maneviyata yöneldi! O paylaşımlarıyla herkesi şaşırttı

Geçtiğimiz ekim ayında Mert Aydın ile nikah masasına oturan Merve Boluğur ve eşi boşanma kararı aldı. Boşanma haberiyle gündeme bomba gibi düşen çiftten, Merve Boluğur’un paylaşımları da sosyal medya gündemini derinden salladı.

Gündemde sık sık adından söz ettiren Merve Boluğur, son zamanlarda müzik kariyerinin yanında özel hayatıyla da gündemde yerini alıyor. Ekim ayında DJ Mert Aydın ile dünya evine giren Merve Boluğur, 2 ay evli kaldı ve boşanma haberini sosyal medya hesabından duyurdu. Boşanma haberi gündeme bomba gibi düşerken, görenler de şaşkınlığını gizleyemedi. Boşanma haberinin ardından Merve Boluğur’un dini içerikli paylaşımları da dikkat çekti. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Paylaşımları dikkat çekti

Ekranların sevilen oyuncularından Merve Boluğur, oyunculuk kariyerinden şarkıcılığa geçiş yapmıştı. 2 Ekim 2022 tarihinde DJ Mert Aydın ile nikah masasına oturan ünlü isim, ihtişamlı düğünüyle de gündeme damga vurmuştu. Evliliğini göz önünde yaşayan Merve Boluğur boşanma haberini de sosyal medya üzerinden duyurdu. Ailesinin evine dönen Merve Boluğur, bu süreçte sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanırken, paylaşımları da gündemde ses getirmeye devam ediyor.
6 Kasım 2022 tarihinde alyasını çıkartan ve aile evine dönen Merve Boluğur, fikir ayrılıkları sebebiyle boşanma kararı aldığını ifade etti. Boluğur; “Olmadı, teşekkürler… Hayat bu… Mert’e de mutluluklar, güzel günlerimiz için teşekkürler” ifadelerini kullandı. Bu paylaşımın ardından Merve Boluğur, sosyal medya hesabındaki ‘Aydın’ soyadını da profilinden sildi. 

Paylaşımları dikkat çekti

Merve Boluğur’un dini içerikli paylaşımları

Boşanma haberini sosyal medya hesabından duyuran ünlü isim, bu süreçte de paylaşımlarıyla tüm dikkatleri üzerine geçti. Instagram hesabında 4 milyon takipçiye sahip olan Merve Boluğur, dini içerikli videolar izlediğini paylaştı. Videonun üzerine; “Güzel videolar’ notunu da düştü. Bu paylaşımın ardından elinde teşbih fotoğrafı yayınlayan Merve Boluğur’a gelen bir soru da dikkat çekti. Takipçisinin; “Zorluklarla nasıl başa çıkıyorsun” ifadelerinin sonra Boluğur; “İnanç” cevabını verdi. Son olarak yine dini içerikli bir video izlediğini paylaşan Boluğur; “Arkadaşlar iyi değilim” ifadelerini kullanması da gözden kaçmadı. 

Merve Boluğur’un dini içerikli paylaşımları

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış
Reklamı Kapat